Past Meetup

38. Spotkanie Wrocławskiego JUG'a - "Clean architecture and Design"

This Meetup is past

507 people went

Location visible to members

Details

----------- BREAKING NEWS -------------

Z powodów technicznych przenosimy się do większej sali (nadal w Multikinie). Sądzę, że nikogo to nie zmartwi, a pewnie ucieszy osoby z listy rezerwowej, które automatycznie dostały miejsce na spotkaniu.

----------- UPDATE[masked] -----------

Cześć

pewnie już nie możecie się doczekać jutrzejszego spotkania z Uncle Bobem.

Żeby wszystko poszło sprawnie kilka uwag organizacyjnych:

1) Pomimo naszych starań i zmiany sali na większą nadal nie jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich chętnych. Dlatego w spotkaniu wezmą udział tylko(!) te osoby, którym udało się zapisać na nie w portalu meetup ("Your RSVP: Yes").

2) Duże zainteresowanie przełożyło się na długą listę oczekujących. Stąd prośba do osób, które zapisały się na spotkanie, ale nie będą mogły przyjść, żeby zwolniły swoje miejsce innym po przez zmianę RSVP wydarzenia w meetup-ie.

3) Prezentacja zacznie się o 18:30, ale prosimy o przybycie przynajmniej 15 minut wcześniej. Na salę będziemy wpuszczać już od 17:40.

4) Wejście na salę na podstawie listy osób zapisanych na spotkanie w serwisie meetup. Dlatego prosimy o aktualizację swojego konta na meetupie, tak żeby umożliwiało jednoznaczną identyfikację osoby (w szczególności samo imię nie wystarczy). [Instrukcja jak zmienić nazwę: http://help.meetup.com/customer/portal/articles/1233373-change-my-name ]

Dzięki za uwagę i do zobaczenia jutro:)

----------- UPDATE[masked] -----------

Witam,
szczerze Wam powiem, że prędkość, z jaką informacja o Uncle Bobie rozeszła się po Wrocławiu pocztą pantoflową, przerosłą nasze najśmielsze oczekiwania. W sumie trudno się temu dziwicić - jak to jedna osoba podobno stwierdziła "To jakby papież do nas przyjechał".
Ale z sukcesem przyszły też problemy. Udostępniona nam 270 osobowa sala na Uniwersytecie zapełniła się w 48 godzin. Już 3 dnia rejestracji, mogliśmy zapisywać osoby tylko i wyłącznie na listę rezerwową. Na liście tej na chwilę obecną oczekuje już ponad 110 osób!
Dlatego bardzo miło jest mi poinformować, że dzięki wsparciu finansowemu i ogromnej pomocy firmy BLStream, udało się zorganizować salę na 415 osób w Multikine w Pasażu Grunwaldzkim! Na ten moment lista miejsc została poszerzona do 415 i WSZYSTKIE osoby, które dotąd znajdowały się na liście rezerwowej, zostały automatycznie zarejestrowane!
To już nie pierwszy raz jak BLStream wspiera naszego JUG'a, ale dziś jest to wsparcie szczególne, gdyż dzięki temu, są spore szanse, że wszystkie osoby, które zainteresowane są obejrzeniem prezentacji Uncle Bob'a, będą miały taką możliwość.

----------------------------------------------

Cześć,

w poniedziałek [masked]) odbędzie się długo wyczekiwane przez wszystkich 38. Spotkanie Wrocławskiego JUG'a - "Clean architecture and Design"

Spotkanie poprowadzi Robert C. Martin, znany szerzej jako Uncle Bob!

Prosimy o potwierdzenie przybycia na Meetupie. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie oraz ograniczone możliwości wynajmowanej sali, rejestracja ma limit miejsc - a więc, kto pierwszy ten lepszy.

Opis prezentacji od Uncle Boba poniżej:

--------------------
"Clean architecture and Design"

So we've heard the message about Clean Code. And we've been practicing TDD for some time now. But what about architecture and design? Don't we have to worry about that? Or is it enough that we keep our functions small, and write lots of tests? In this talk, Uncle Bob talks about the next level up. What is the goal of architecture and design?
What makes a design clean? How can we evolve our systems towards clean architectures and designs in an incremental Agile way.
--------------------

Temat został wybrany drogą wyborów w ankiecie, w której brały osoby aktywnie uczestnizcące w reaktywacji JUG'a (pojawiły się na pierwszym spotkaniu :) ). Temat wydaje się ciekawy, gdyż może być potraktowany jako kontynuacja po prezentacji Andrzeja. No i jest możliwość zadania pytań "u źródła".

SZCZEGÓŁY:

Co: "Clean architecture and Design" - Uncle Bob
Kiedy:[masked], godz. 18:30
Gdzie: Multikino, Pasaż Grunwaldzki, Wrocław

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł Szulc