Past Meetup

44. Spotkanie - "Programming Concurrency - Workshop" - Venkat Subramaniam

This Meetup is past

27 people went

Location visible to members

Details

Cześć,

już za cztery tygodnie tygodnie, w środę [masked]) odbędzie się 44. Spotkanie Wrocławskiego JUG'a - "Programming Concurrency - Workshop"

Warsztaty poprowadzi Venkat Subramaniam! Venkata mam nadzieję nikomu przedstawiać nie muszę. Wystarczy powiedzieć, że na każdej konferencji, na której prezentacje robi Venkat, w momencie jego prelekcji pozostałe sale świecą pustkami - zgarnia wszystkich.

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona - jedynie 27 miejsc. Aby uhonorować osoby, które zaangażowały się w tym roku w rozwój naszego JUGa (robiły prezentacje, organizowały eventy od strony technicznej), zostały one automatycznie zarejestrowane na event. Jest to łącznie 10 osób.

Pozostałe osoby prosimy o potwierdzenie przybycia na Meetupie. Spotkania organizowane jest przez WrocławJUG we współpracy z wrocławskim Capgemini Software Solutions Center, które specjalizuje się w tworzeniu, testowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanego oprogramowania IT. Obecnie we wrocławski biurze Capgemini pracuje już ponad 600 specjalistów, którzy realizują projekty dla klientów z całego świata, m.in. takich jak Daimler, BMW, Volkswagen, Audi, Lufthansa czy niemiecki kanał telewizyjny ZDF.

SZCZEGÓŁY:

Co: "Programming Concurrency - Workshop" - Venkat Subramaniam
Kiedy:[masked], godz. 17:30
Gdzie: Strzegomska 42B, "Millenium Tower IV", Pietro 12 Sala Cinamon, biuro Capgemini

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Szulc