124. WrocJUG [Med][PL] DoR vs. Refinement Process - Co/Kiedy/Jak? - Agata Sobek

Wroclaw JUG Meetup
Wroclaw JUG Meetup
Public group
Location image of event venue

Details

Prezentacja opowiada o tym co różni i co łączy Definition of Ready i Refinement. Pokazuje jak zastosować oba te elementy i w umiejętny sposób wykorzystać w codziennej pracy zespołu. Prezentacja oprócz teorii pokazuje kiedy praktycznie skorzystać z DoR oraz w jakim momencie procesu wytwarzania jest miejsce na Refinement. Prezencja ukazuje dokładnie różnorodne odpowiedzialności oraz wskazuje na kim one spoczywają w procesie.

Poziom trudności: średni

Język prezentacji: PL

Prelegentka: Agata Sobek

Entuzjastka i ekspertka od Agile z praktyczną znajomością Scruma. Stawia na transparentną pracę zespołową i poczucie odpowiedzialności za wspólny cel. Stosuje podejście coachingowe. Zawsze gotowa do pomocy w ulepszaniu procesów zwinnych i Scrumowych. Mama dwójki dzieci na pełny etat oraz żywicielka dwóch kotów. W niedzielne wieczory ogląda NBA.

Sponsor: DataArt (https://dataart.com.pl/)
DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną – projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.​

Świadczy usługi technologiczne, współpracując z ponad 2500 profesjonalistami w 20 lokalizacjach w USA, Europie i Ameryce Południowej.