Xamarin Warsaw Mobile Developers #15

This is a past event

25 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy podczas, którego możecie się spodziewać ciekawych prezentacji oraz inspirujących dyskusji.

Dodatkowo mamy do rozlosowania 5 biletów na zbliżającą się konferencję Xamarin Developer Summit w Houston w dniach 11-12 lipca (https://xamarindevelopersummit.com/).

Bilety na Xamarin Developer Summit sponsoruje firma Megsoft (https://megsoftconsulting.com/).

Zapraszamy również do naszej grupy na Facebooku dla polskich programistów Xamarina: https://www.facebook.com/groups/XamarinDevelopersGroupPoland/

📍 Miejsce

Tym razem przenosimy się na Pragę i spotykamy się w biurze firmy Kantar Polska (http://www.tnsglobal.pl/) przy Placu Konesera 9. Zapraszamy wejściem od ulicy Białostockiej, 3 piętro, po wyjściu z windy kierujcie się na lewo do firmowej recepcji.

🗓 Agenda

✍️ 17:45 - 18:00 | Rejestracja

🚀 18:00 - 18:10 | Otwarcie | Damian Antonowicz

1️⃣ 18:10 - 19:00 | Onstage case study, czyli Cordova vs Xamarin | Maciej Gos

Czy zastanawialiście się jak to jest zmigrować aplikacje z JavaScript (sic!!!) do C#? Opowiem o tym czego się nauczyliśmy w trakcie pracy z Cordova oraz Xamarin i co było finalnie lepsze.

Maciej:
Tata, mąż, blogger, pasjonat programowania. Zawodowo zajmuje się programowaniem od blisko 15 lat. Pisał w językach takich jak ActionScript, VB, VB.NET, C#, Swift, Objective-C. Na co dzień związany z Altkom Software & Consulting w roli wiodącego programisty oraz prowadzi blog https://maciejgos.com/ gdzie pisze o Xamarin i serverless głównie w wykonaniu Microsoft. Zdarza mu się również pisać o nowych technologiach i tym co w życiu programisty może być ciekawe.

🍕 19:00 - 19:30 | Pizza i networking

2️⃣ 19:30 - 20:20 | Narzędzia i biblioteki przydatne w codziennej pracy z Xamarin | Łukasz Ławicki

Myślę, że Ty i ja mamy coś wspólnego - obstawiam, że oboje lubimy sobie ułatwiać życie. Jak ułatwić sobie życie podczas codziennej pracy z Xamarinem? Czy da się? 🤔 Podczas swojej prezentacji pokażę Ci mój codzienny stack. Pokaże Ci stack, który zdecydowanie uprzyjemniania mój (czasem burzliwy) związek z Xamarinem 👨‍💻

Łukasz:
Xamarin developer we Wrocławskim SpyroSoft. Od 3 lat związany z Xamarinem. Parał się pisaniem różnych aplikacji mobilnych: od aplikacji medycznej w Kotlinie, przez przeglądarki API w Xamarin.Forms, po aplikacje wspomagającą treningi piłki nożnej w Xamarin.iOS. Fan Scruma. Adorator Software craftsmanship.

W przerwach od programowania bloger, narciarz, windsurfer, foodie 👨‍🍳

🤩 Od 20:20 | Losowanie biletów i zakończenie