What we're about

To zupełnie nowa forma konferencji. Dynamiczna formuła i trzygodzinna agenda gwarantuje skupienie na temacie i efektywne zdobycie wiedzy. Na XpertsPM™ to Wy – uczestnicy, jesteście najważniejsi! Tak, nie bierni słuchacze, ale aktywni uczestnicy spotkania. Zaproszeni eksperci przychodzą dla Was, aby odpowiadać na nurtujące Was pytania związane z wiodącym tematem.

Upcoming events (2)

Tauron Arena Kraków XpertsPM A.I.–kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?

Specjaliści przekonują, że sztuczna inteligencja już teraz potrafi więcej niż nam się wydaje. Czy dożyjemy czasów, w których w pracy zastąpi człowieka? „Jak „inteligentna rewolucja" wpływa na rynek pracy i modele zarządzania zasobami ludzkimi? Czy i w jakim zakresie wspiera rozwój gospodarki i przedsiębiorstw? Podczas kwietniowej edycji Xperts.PM zaproszeni przez nas czołowi eksperci rozwijający temat A.I. w nauce i biznesie dyskutować będą o perspektywach rozwoju i możliwościach wykorzystania machine learning oraz A.I w biznesie. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i chcesz wziąć udział w dyskusji o rozwiązaniach przyszłości – już dziś zarejestruj się na to emocjonujące wydarzenie!

Tauron Arena Kraków XpertsPM™ Jak internet rzeczy zmienił rynek pracy?

Darmowa rejestracja: https://bit.ly/2O6N3Dg XpertsPM™ Przyszłość w świecie produktów cyfrowych. Jak internet rzeczy zmienił rynek pracy? Dziś, ze wszystkich stron otaczają nas produkty cyfrowe. Jak odnaleźć się w tym świecie? Jeśli zastanawiasz się nad takimi pytaniami lub już wiesz, że to będzie Twój najlepszy kierunek rozwoju, to przyjdź na konferencję i zapytaj Ekspertów jak zaistnieć w świecie IT. Nowe zawody, nowe role w organizacjach i nowe sektory gospodarki – internet rzeczy (Internet of Things) otworzył przed biznesem nieznane dotychczas szanse rozwoju wymuszając pozytywne zmiany w podejściu do ścieżek kariery i rekrutacji specjalistów. Technologiczna rewolucja trwa! Na spotkaniu XpertsPM dowiesz się jak zacząć, wybrać studia czy szkolenia? A co zrobić po studiach? Jak zmienia się rynek pracy? Jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane i w jaki sposób rekrutować „pracowników przyszłości” Mało tego. Dowiesz się także, że na zmiany nigdy nie jest za późno i przy odrobinie determinacji Ty również możesz zmienić zawód! Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania. PODCZAS WIECZORU CZEKAJĄ NA WAS NIESPODZIANKI OD NASZYCH PARTNERÓW, M.IN. VOUCHERY NA SZKOLENIA W AKADEMII UXUI, NAGRODY RZECZOWE I BILETY NA WYDARZENIA BRANŻOWE (O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI PONAD 2000 ZŁOTYCH)!

Photos (187)