Tauron Arena Kraków XpertsPM™ Jak internet rzeczy zmienił rynek pracy?

Are you going?

29 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Darmowa rejestracja: https://bit.ly/2O6N3Dg

XpertsPM™ Przyszłość w świecie produktów cyfrowych. Jak internet rzeczy zmienił rynek pracy?

Dziś, ze wszystkich stron otaczają nas produkty cyfrowe. Jak odnaleźć się w tym świecie? Jeśli zastanawiasz się nad takimi pytaniami lub już wiesz, że to będzie Twój najlepszy kierunek rozwoju, to przyjdź na konferencję i zapytaj Ekspertów jak zaistnieć w świecie IT. Nowe zawody, nowe role w organizacjach i nowe sektory gospodarki – internet rzeczy (Internet of Things) otworzył przed biznesem nieznane dotychczas szanse rozwoju wymuszając pozytywne zmiany w podejściu do ścieżek kariery i rekrutacji specjalistów.

Technologiczna rewolucja trwa! Na spotkaniu XpertsPM dowiesz się jak zacząć, wybrać studia czy szkolenia? A co zrobić po studiach? Jak zmienia się rynek pracy? Jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane i w jaki sposób rekrutować „pracowników przyszłości” Mało tego. Dowiesz się także, że na zmiany nigdy nie jest za późno i przy odrobinie determinacji Ty również możesz zmienić zawód!

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem opowiedzą o swoich zawodach, wezmą udział w inspirującym panelu dyskusyjnym, a następnie odpowiadać będą na wszelkie Wasze pytania.

PODCZAS WIECZORU CZEKAJĄ NA WAS NIESPODZIANKI OD NASZYCH PARTNERÓW, M.IN. VOUCHERY NA SZKOLENIA W AKADEMII UXUI, NAGRODY RZECZOWE I BILETY NA WYDARZENIA BRANŻOWE (O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI PONAD 2000 ZŁOTYCH)!