Past Meetup

Dzień, w którym zrozumiałem dlaczego otaczają mnie sami idioci. Igor Mróz

This Meetup is past

112 people went

Pop'n'Art

plac Wolności 6 · Łódź

How to find us

Po wejściu do Pop'n'Art żółtymi schodami na górę.

Location image of event venue

Details

Zespół nie rozumie. Agile Coach nie kuma. Dyrektor IT podejmuje idiotyczne decyzje i działa wbrew interesom projektu. Nie mówiąc już o founderach, względnie dziale sprzedaży. Brzmi choć trochę znajomo? Przyjdź, posłuchaj mojej historii i dowiedz się, jak sobie z tym poradziłem. I jak możesz poradzić sobie Ty.

Bio: Igor Mróz, Zero Bullshit Management. Moim życiem zarządzam z pomocą tablicy z żółtymi kartkami zajmującej (ku zgrozie znajomego projektanta wnętrz) kawał przedpokoju. Zarządzanie projektami i zespołami produktowymi kręci mnie tak bardzo, że potrafię gadać o tym godzinami. Większość ludzi niestety nie reaguje z entuzjazmem na informację o mojej pasji, ale powoli uczę się z tym żyć.

Z zawodu jestem księgowym. Pierwszy projekt poprowadziłem w 2003 roku, a oprócz zarządzania projektami sprzedawałem je, analizowałem, programowałem, pisałem teksty reklamowe i zarządzałem produktem. Prowadziłem własną firmę, pracowałem dla korporacji, MSP i startupów (w tym kilkanaście miesięcy w Holandii). Przeszkoliłem kilkuset PM-ów

Plan spotkania:
18:08 Przywitanie i rozpoczęcie
18:12 Igor Mróz: Dzień, w którym zrozumiałem dlaczego otaczają mnie sami idioci.
18:57 Pytania i dyskusja
Po pytaniach i dyskusji nie uciekaj do domu: poznajmy się i pogadajmy.

To wyjątkowe spotkanie z Igorem będzie miało miejsce w Pop'n'Art na Placu Wolności 6, któremu bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i gościnę.