O zwinności na miękko

This is a past event

142 people went

Pop'n'Art

plac Wolności 6 · Łódź

How to find us

Żółtymi schodami na górę.

Location image of event venue

Details

Brak zaufania. Brak zaangażowania. Obawa przed konfliktem. Unikanie odpowiedzialności. Brak dbałości o wyniki. Brzmi znajomo?

To pięć dysfunkcji pracy zespołowej, z którymi każdy z nas spotkał się choć raz w swojej codziennej pracy. W naszym wystąpieniu opowiemy Wam, jak praca nad procesem grupowym, rozwojem zespołu umiejętnościami komunikacyjnymi może wspierać osiąganie celów w metodykach zwinnych.

BIO:

Karolina Gnat
Agile Nuts

Praca HRowca to dla mnie przede wszystkim rozmowa i działanie. Wiele godzin przepracowanych zarówno z pojedynczymi osobami jak i z całymi zespołami. Bliskie są mi Agile i Scrum, z których czerpię i których wartości są dla mnie podstawą w mojej pracy. Jestem fanką talentów Gallupa i z chęcią dbam o ich rozwój zarówno u siebie, jak i u innych. W codziennej pracy facylituje spotkania, wspieram procesy scrumowe bezpośrednio współpracując ze Scrum Masterami, dbam o rozwój i rekrutację pracowników.

Marcin Aks Grochowina
Agile Nuts

Z internetem jestem związany od ponad 10 lat. Wcześniej zarządzałem projektami w agencjach interaktywnych, tworząc kampanie dla klientów takich jak Danone, Reckitt Benckiser czy General Motors. Obecnie jako Scrum Master rozwijam system do obsługi kampanii email marketingowych. Choć w Scrumie pracuję od ponad dekady, to zrozumiałem go stosunkowo niedawno. I stałem się fanatykiem zwinności. Prywatnie: dużo jem, chodzę w czapkach i kolekcjonuję płyty, głównie winylowe. Nadużywam słowa „uszanowanko”.