Wartości? Panie, a kto ma na to czas?

This is a past event

15 people went

Centrum Kreatywności Fabryka

Tymienieckiego 22G · Łódź

How to find us

Wejście do ŁSSP, Budnyek Hydroforni, na terenie są parkingi z których można korzystać.

Location image of event venue

Details

Rodzaj: warsztat

Wartości są wpisane w metodykę Scrum i stanowią jego nieodłączną podstawę. Jakie znaczenie mają te wartości w natłoku codziennej pracy, ilości bardzo ważnych zadań i zbliżających się deadlinów? Co te wartości w praktyce oznaczają dla pracy naszej zespołowej pracy? Czy mają jakieś znaczenie, konsekwencje, jaką wnoszą wartość do ukierunkowanego na logiczne myślenie programowania?
Wychodząc od filozofii, która leży u podstaw Scruma, poprzez jego filary zastanowimy się jakie znaczenie mają wartości i czy warto jednak znaleźć na nie czas.

Podczas warsztatu omówimy i uporządkujemy temat wartości i wykonamy kilka ćwiczeń. Mam nadzieję, że z warsztatów wyjdziesz z chęcią przeprowadzenia podobnego spotkania w swoich zespołach.

Podstawą zgłoszenia na warsztat jest odpowiedź na pytanie. Wszystkie zgłoszenia zostaną dokładnie przeczytane i jeżeli będzie więcej chętnych niż miejsc, odpowiedzi będą podstawą doboru uczestników warsztatu. Potwierdzenie Twojego udziału w warsztacie pojawi się 11.04 wieczorem. Liczba uczestników to 16 osób.

Bio:
Paweł Lewiński. Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy. Jestem Scrum Masterem w Binarapps, gdzie razem ze wspaniałymi zespołami tworzę aplikacje i portale dla międzynarodowych klientów. Jestem zwolennikiem zmian, ciągłego doskonalenia i wychodzenia ze strefy komfortu.
W wolnych chwilach wydaję własne aplikacje na Androida, tworzę historyczne infografiki lub obrazkowe przepisy kulinarne cookentials.