Zwinna Łódź: Poligon Agile

Join waitlist?

7 on waitlist

Share:

Needs a location

Details

Zwinna Łódź: Poligon Agile czyli uczymy się od siebie.
Grupa warsztatowa.
Temat spotkania: Sprint Planning

Zróbmy eksperyment.

Chcę zaproponować inny format naszego spotkania: uczymy się od siebie. Każdy z nas ma wiedzę i doświadczenia oraz szuka nowej wiedzy i nowych doświadczeń. Pracujemy w różnych organizacjach i projektach ale jest bardzo prawdopodobne, że spotykamy się z tymi samymi problemami. Nasze doświadczenia zebrane razem dają niezwykłą szansę do nauki od siebie wzajemnie. Jak myślisz?
Chcę, żeby spotkanie było jak najbardziej wartościowe, praktyczne i absolutnie interaktywne: nie będzie "wykładowcy" ani przekazywacza wiedzy ;) Każdy z nas, uczestników staje się dawcą (i oczywiście biorcą) wiedzy.
Chcąc wybrać się na to spotkanie, przemyśl temat przewodni: Sprint Planning. Zbierz swoje doświadczenia, prowokacyjne pytania, ciekawe techniki, znane Ci ćwiczenia (przygotuj się tak, żebyśmy mogli je wykonać w ograniczonym czasie, albo przynajmniej poznać). Podczas spotkania przedyskutujemy temat, będziemy ćwiczyć i uczyć się wzajemnie.

Z powodu planowanego charakteru spotkania i jego eksperymentalnej formuły ilość uczestników jest ograniczona do 14 osób. Odpowiedz proszę na pytania, dodaj coś od siebie - na tej podstawie zdecyduję o uczestnikach.

Zapisy trwają do 17.07 godz 20.20

Attendees (1)

7 on waitlist

Go to Attendee List