Kwartał z Kanbanem - Produkt nad Nerem

Zwinna Lodz
Zwinna Lodz
Public group

SkyHub

Piotrkowska 148/150 · Łódź

How to find us

Przejście przez recepcję (trzeba się podpisać) i na 15 piętro.

Location image of event venue

Details

Wiele osób utożsamia Kanbana z procesem delivery - optymalizacją, aby dostarczać szybko i dużo.

Tak naprawdę jednak Metoda Kanban to przede wszystkim zarządzanie serwisami - które służą do tego, aby spełnić oczekiwania i potrzeby klientów.

Niewątpliwie Kanban (przynajmniej jego elementy) powinien być nieodzownym narzędziem każdego Product Managera oraz Product Ownera.

Właśnie dlatego w ramach Produktu nad Nerem postanowiliśmy zorganizować otwarty "Kwartał z Kanbanem". Będzie to seria 3 spotkań dzięki którym lepiej i dokładniej będziemy mogli poznać, zrozumieć i doświadczyć zagadnień związanych z Kanbanem.

Pierwszy warsztat nosi tytuł: "Praktyki Kanbanu oraz wstęp do prognozowania statystycznego" - będą to dwa moduły:
1. Gra symulacyjna czyli zanurzenie uczestników w kanbanowym doświadczeniu
2. Przełożenie doświadczeń na wiedzę z zakresu praktyk Metody Kanban i podstawowych mechanizmów prognozowania statystycznego (alternatywa dla estymacji).

Bio prelegenta:
Jakub Drzazga posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem.

Od wielu lat pomaga rozwiązywać najróżniejsze problemy organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Kanbana albo Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software spełniający oczekiwania i potrzeby użytkowników.