Jak w praktyce wspierać rozwój motywacji w Zespole Scrumowym?

Agile4U
Agile4U
Public group

Nowy Arsenał

Dominikańska 9A wejście A, I piętro · Toruń

How to find us

Wejście A, salka na 1 piętrze

Location image of event venue

Details

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 27 listopada 2018r. o godzinie 17.30 w Nowym Arsenale.

Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.

Temat warsztatu:
“Jak w praktyce wspierać rozwój motywacji w Zespole Scrumowym?”
Uwaga! Warsztat będzie dłuższy niż zazwyczaj, dlatego zaczynamy już o 17.30!

Szczegóły:

# GRUPA DOCELOWA
Warsztat jest kierowany do Product Ownerów, Scrum Masterów, Deweloperów, liderów technicznych, CTO i innych osób, które mają wpływ na Zespół Scrumowy.

# OPIS
Na spotkaniu opowiem Wam o jednej z teorii motywacji, która ułatwia zrozumienie, jakie działania mają dobry, a jakie zły wpływ na zaangażowanie zespołu. W tej części popracujemy warsztatowo nad “motywatorami” jakich używamy w codziennej pracy. Następnie opowiem Wam o wynikach moich badań w polskich zespołach scrumowych. Będzie między innymi o tym, czym Daily, Review i Planning często bywa, a czym może być. Skoncentrujemy się na tym, jakie korzyści mogą dawać te spotkania wszystkim zainteresowanym stronom i jak mogą budować zaangażowanie Zespołu Deweloperskiego. Ta część warsztatu będzie skoncentrowana na wypracowaniu przez uczestników pomysłów na realne zmiany w swoich organizacjach.

---------------------------------------------------------------
Warsztat poprowadzi Agnieszka Biernacka.

Więcej o Agnieszce możecie przeczytać pod linkiem https://procognita.pl/firma/trenerzy/agnieszka-jaga-biernacka/ lub bezpośrednio na fb https://www.facebook.com/biernacka.agnieszka.