addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Meet IT Toruń # 8

 • to
 • Kościuszko Business Point

  ul. Kościuszki 71, Toruń (map)

  53.024975 18.625662

 • Panie i Panowie, to będą dwie arcyciekawe prezentacje! Radzę tego nie przegapić


  AGENDA

  1. Czy lenie pchają świat do przodu? O automatyzacji programowania.

  Elon Musk na początku listopada udzielił wywiadu, w którym przewidywał, że pracę w przyszłości będą wykonywać tylko maszyny. Jeśli wydawało Ci się, że Ciebie jako programisty praca nie ominie, możesz spać spokojnie: nad tym również trwają już prace i można obserwować jej pierwsze efekty. Jednym z trendów jest programowanie genetyczne, któremu przyjrzymy się na prezentacji. Będzie trochę akademicko, ale nie zabraknie „mięsa” w postaci przykładów w Clojure.

  2. Druk 3D w przygotowaniu prototypów.

  Przygotowanie prototypów urządzeń jest zajęciem czasochłonnym i kosztownym. Rozwój dziedziny druku 3D pozwala w znaczący sposób obniżyć koszty takiego przedsięwzięcia oraz znacząco skrócić czas tego procesu. Dodatkowo zyskujemy możliwość szybkiej poprawy błędów, które nie zostały dostrzeżone w procesie projektowania. Druk 3D pozwala także na tanie wykonanie elementów jednostkowych, których wytworzenie w tradycyjny sposób byłoby nieuzasadnione ekonomicznie.

  PRELEGENCI

  Piotr Wikieł - programista z siedmioletnim stażem, aktualnie członek zespołu utrzymującego ekosystem Hadoopowy w Allegro. Zainteresowania: monotonna muzyka i nudne książki.

  Michał Pomaskow - inyżnier oprogramowania od 7 lat. Hobbystycznie zajmuje się projektowaniem, skanowaniem oraz drukiem 3D, od 2 lat prowadzi firmę, która zajmuje się drukiem 3D w technologii FDM.


Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

16 going

Our Sponsors

 • Allegro

  Allegro is biggest e-commerce platform in CEE.

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy