Past Meetup

Allegro Tech Talks Warszawa #3

This Meetup is past

150 people went

Details

Zapraszamy na trzecie spotkanie Allegro Tech Talks w Warszawie, tym razem w całości poświęcone tematyce Agile w Allegro.

Transformacja Allegro zaczęła się 6 lat temu i wciąż trwa. Zaczynaliśmy, jak większość firm od Scruma. Ale gdzie teraz jesteśmy, czym się zajmujemy i co oznacza Agile w Allegro? Na spotkaniu nasi eksperci przybliżą Wam w krótkich prezentacjach różne odcienie zwinności naszej organizacji i opowiedzą o swojej codziennej pracy. Uwaga - przygotujcie się na sporą dawkę praktyki i zero teoretyzowania.

Uwaga!
Żeby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się przez formularz:
https://goo.gl/forms/7TCnkV4w8j2v3mRu2

Agenda:

18:00 - 18:20 - rejestracja

18:20 - 20:00 - prezentacje:

Kontrakty z zespołami – czyli jak zespół coachów pracuje z zespołami, które nie mają na stałe Scrum Mastera (Krystyna Abraham-Walasiak)

Zwinne planowanie prac 160 osób – czyli jak doszliśmy do skalowania w Infrastrukturze (Ewa Gowin)

Projekty, projekty, projekty – czyli jak uzwinnić projekt - okiem PMa (Krzysztof Cienkosz)

Nie samym Scrumem zespół żyje – czyli o tym, że dobre praktyki kanbanowe sprawdzają się w każdym zespole (Izabela Goździeniak)

Mindfulness – czyli jak wpływamy na kulturę w organizacji (Marcin Borkowski)

20:00 - ... - BYOP + pizza

Bring your own problem – czyli warto rozmawiać. Zachęcamy was do przyniesienia własnych problemów, potrzeb i pytań. Chętnie podzielimy się z wami naszym doświadczeniem, wymienimy pomysłami, poszerzymy wasze i nasze spojrzenie na zwinność.

Do zobaczenia!

_____
Allegro Tech Talks to cykl spotkań, w czasie których znakomici prelegenci mówią o projektach, które w Allegro realizujemy, o problemach, z którymi zdarza nam się mierzyć oraz oryginalnych rozwiązaniach, które implementujemy. Jako że zawsze jesteśmy otwarci na różnorodność perspektyw i tematów, wśród prezentujących nie zabraknie także gości spoza naszej organizacji.

https://www.youtube.com/watch?v=A44ZgFhDBQY