Skip to content

What we’re about

Biohacking’as yra judėjimas, kuriame dalyvauja žmonės, norintys geriau suprasti savo kūno ir proto ribas, stengiasi atrasti praktikas bei įrankius, kurie padeda pašalinti dirbtinai atsiradusius žmogų ribojančius veiksnius.

Yra begalė būdų suderinti savo gyvenseną taip, kad taptume geriausia savęs versija kiekvieną likusią gyvenimo dieną - būtume energingi, emociškai stabilūs, sveiki, stiprūs ir laimingi.

Įrankiai, kuriuos pasitelkia Biohacker’is, yra įvairūs: pradedant nuo papildų ir maisto, kurie padeda užtikrinti optimalų neurotransmiterių, hormonų, genų išraiškos bei mitochondrijos veikimą, iki kasdienės elgsenos, į kurią įeina miegas, judesys, rutinos ir požiūrio į gyvenimą formavimas.

Ateitis priklauso žmonėms, kurie susigyvens su savo kūnu ir protu, taip vystydami individualumą, kuris bus pagrindinė ateities valiuta. Robotai ir dirbtinis intelektas atlieka vis didesnę dalį darbų, kuriuose žmogaus pridėtinė vertė nėra intelektas ar fizinė jėga, o atvirkščiai - kūrybiškumas, emocinis intelektas ir pozityvumas.

Žmonės, kurie jau dabar pradeda tyrinėti šiuos įrankius, tarsi įgauna galimybę startuoti į šį ateities pasaulį anksčiau ir taip turėti pranašumą prieš kitus, lėčiau judančius žmones, kurie vis dar tikisi sveikatos sistemos, valstybės ar kitų globalių organizacijų pagalbos siekiant optimalaus gyvenimo.

Mes esame atsakingi už save. Prisijunk prie mūsų ir ateitis priklausys tau!

Tai padaryti gali prisijungdamas prie mūsų bendrumenės šioje grupėje: Biohacker Lietuva arba sekdamas mūsų Facebook puslapį.

Rengiame pranešimus, praktines dirbtuves bei dalinamės idėjomės susitikimų metu.