What we're about

Biohacking’as yra judėjimas, kuriame dalyvauja žmonės, norintys geriau suprasti savo kūno ir proto ribas, stengiasi atrasti praktikas bei įrankius, kurie padeda pašalinti dirbtinai atsiradusius žmogų ribojančius veiksnius.

Yra begalė būdų suderinti savo gyvenseną taip, kad taptume geriausia savęs versija kiekvieną likusią gyvenimo dieną - būtume energingi, emociškai stabilūs, sveiki, stiprūs ir laimingi.

Įrankiai, kuriuos pasitelkia Biohacker’is, yra įvairūs: pradedant nuo papildų ir maisto, kurie padeda užtikrinti optimalų neurotransmiterių, hormonų, genų išraiškos bei mitochondrijos veikimą, iki kasdienės elgsenos, į kurią įeina miegas, judesys, rutinos ir požiūrio į gyvenimą formavimas.

Ateitis priklauso žmonėms, kurie susigyvens su savo kūnu ir protu, taip vystydami individualumą, kuris bus pagrindinė ateities valiuta. Robotai ir dirbtinis intelektas atlieka vis didesnę dalį darbų, kuriuose žmogaus pridėtinė vertė nėra intelektas ar fizinė jėga, o atvirkščiai - kūrybiškumas, emocinis intelektas ir pozityvumas.

Žmonės, kurie jau dabar pradeda tyrinėti šiuos įrankius, tarsi įgauna galimybę startuoti į šį ateities pasaulį anksčiau ir taip turėti pranašumą prieš kitus, lėčiau judančius žmones, kurie vis dar tikisi sveikatos sistemos, valstybės ar kitų globalių organizacijų pagalbos siekiant optimalaus gyvenimo.

Mes esame atsakingi už save. Prisijunk prie mūsų ir ateitis priklausys tau!

Tai padaryti gali prisijungdamas prie mūsų bendrumenės šioje grupėje: Biohacker Lietuva (https://www.facebook.com/groups/638339473212037) arba sekdamas mūsų Facebook puslapį (https://www.facebook.com/biohackerlietuva).

Rengiame pranešimus, praktines dirbtuves bei dalinamės idėjomės susitikimų metu.

Upcoming events (1)

Hack your Biology: Geras miegas. Biohacking renginių apžvalga.

RENGINYS NEMOKAMAS Biohacker Lietuva Meetup'as #7, kurio metu paklausysime Vitalijaus pasidalinimo miego hackinimo klausimais. Taip pat, Edvinas apžvelgs Biohacking'o naujienas iš neseniai vykusių renginių užsienyje. Vitalijus Majorovas 7 strategijos kaip gerai išsimiegoti: - Pusvalandis miego ar pusvalandis sporto? Kas suteikia didesnį efektą? - Trumpai apžvelgsiu savo 100 naktų miego iššūkį ir jo metu išmoktas pamokas. - Pasidalinsiu praktiniais patarimais ir SLEEP HACK'ais, kaip pagerinti miego kokybę. Edvinas Pranculis Apžvalga pastarųjų Biohacking renginių: - Top 3 technologijos / įrankiai - Top 3 thought leaderiai / speakeriai - Top 3 hack'ai dominavę renginio metu Book the date. Gruodžio 4d. 18:30-21:00 @ AltSpace (Lakūnų g. 24, Vilnius) Agenda 18:30 - 18:45 Renkamės ir įsitaisom 18:45 - 19:30 7 strategijos kaip gerai išsimiegoti (Vitalijus Majorovas) 19:30 - 19:45 Pertraukėlė 19:45 - 20:30 Biohacking renginių apžvalga (Edvinas Pranculis) 20:30 - 21:00 Social time Negali dalyvauti šį kartą? Follow Biohacker Lietuva, kad nepražiopsotum kitų renginių bei junkis į Biohacker Lietuva grupę. Kas yra biohakingas? Biohacking’as yra judėjimas, kuriame dalyvauja žmonės, norintys geriau suprasti savo kūno ir proto ribas. Biohakeris ieško nuolatinio asmens tobulėjimo visose gyvenimo srityse. Yra begalė būdų suderinti savo gyvenseną taip, kad taptume geriausia savęs versija kiekvieną likusią gyvenimo dieną - būtume energingi, emociškai stabilūs, sveiki, stiprūs, laimingi bei ilgaamžiai. Įrankiai, kuriuos pasitelkia Biohakeris, yra įvairūs: mitybos tobulinimas, fizinis aktyvumas, gerieji kasdieniai įpročiai, papildai, meditacija ar įvairių kūno metrics'ų trackinimas. Viskas tam, kad būtume geresnė savęs versija ar darbe, ar šeimoje, ar kasdieniame gyvenime.

Past events (18)

Hack your Biology: Fast Track your Health Optimisation

AltSpace Lakūnų

Photos (29)

Find us also at