addressalign-toparrow-leftarrow-leftarrow-right-10x10arrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcredit-cardcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobe--smallglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1languagelaunch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinlockm-swarmSearchmailmediummessagesminusmobilemoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahooyoutube

Seiten

WordPress Meetup Kaunas rengiami vadovaujantis penkiomis gerų ketinimų taisyklėmis:


  • WordPress Meetup’ai rengiami siekiant suteikti naudos WordPress bendruomenei, o ne konkretiems verslams ar žmonėms. Visi meetup’ų organizatorių veiksmai turi būti atliekami turint omenyje tik bendruomenę.
  • Vietiniame meetup’e gali dalyvauti visi pageidaujantys, nepriklausomai nuo jų neįgalumo lygio, žinių, finansinės padėties ar bet kokios kitos savybės.
  • Meetup’ai yra savanorių organizuojami renginiai, su savanoriais pranešėjais. Tais atvejais, kai gali būti reikalingas nedidelis įėjimo mokestis, jis turi tik padengti renginio išlaidas, gautos lėšos negali būti naudojamos apmokėti pranešėjams ar organizatoriams.
  • Meetup’us gali organizuoti bet kuris patikimas bendruomenės narys.
  • Meetup’ai yra saugūs ir jaukūs renginiai, kuriuose kiekvienas turi stengtis palaikyti šią atvirą atmosferą be jokios diskriminacijos, nesantaikos/smurto kurstymo, pykčio skatinimo ir bet kokio kitokio niekšiško elgesio.

Seitenverzeichnis

Seitentitel Letztes Update Zuletzt bearbeitet von
Code of Conduct 6. November 2018 09:51 Justina B.
Suggesting Meetup Events 14. Juli 2016 14:34 WordPress
Über Kaunas WordPress Meetup 21. Juli 2016 09:31 Jonas A.

Registrieren

Meetup Mitglieder, Anmelden

Mit der Registrierung erklärst Du Dich mit den Allgemeinen Geschäftsbedingungen und der Datenschutzrichtlinie von Meetup einverstanden.