• WordPress Meetup Kaunas #41

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Arūnas Liuiza – This is not the block you are looking for (lietuvių k.) 19:20 Pertrauka 19:45 Žygimantas Marazas - Globalaus startuolio auginimo galimybės Kaune 20:00 Dominykas Gelucevičius - Kaip apsaugoti tinklalapį nuo įsilaužimų 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus :) ) RSVP: https://www.meetup.com/Kaunas-WordPress-Meetup/events/skqkhryzmbzb/ Vienam iš RSVP loterijos būdu padovanosime oficialių WordPress puodelį :) Pranešėjai: Arūnas Liuiza - WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams. Dominykas yra full stack web programuotojas, šiuo metu dirbantis vienoje is WooCommerce experts imonių. Laisvalaikiu besidomintis IT saugumu ir kuriantis įvairius produktus, papasakos kaip apsaugoti tinklalapį nuo hakerių. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  2
 • WordPress Meetup Kaunas #40

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  ------- DĖMESIO - DIENA PERKELTA Į 14 ------- Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:45 Alexey Seryapin – Recurring revenue with WordPress (svečias iš Rygos, pranešimas anglų kalba / talk in English) 19:20 Pertrauka 19:50 AMA su Jonas Andrijauskas 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus :) ) Pranešėjai: Alexey is full stack web developer and founder of AtOneSpot digital agency based in Riga, Latvia. While web development is Alexey's passion, his mission is making WordPress websites (great again) stable, fast and secure. Jonas is a husband, father of three, traveller, photography & moto enthusiast, active life and NLP practitioner. Senior Software Engineering Manager at Sucuri/ GoDaddy, Global co-Lead at WordCamp Europe 2020, and a Polyglots team contributor. Passionate about effective and customer valued focused software development. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #39

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:45 Vladimír Smitka – WordPress blogiuko akimis (video anglų kalba, subtitrai lietuvių kalba) 19:00 Arūnas Liuiza - Aš žinau kokia tavo WP versija 19:30 Pertrauka 20:00 Įspūdžiai iš WCEU[masked]:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus :) ) Pranešėjai: Vladimír Smitka - tinklo inžinierius, programuotojas ir saugumo analitikas, taip pat WordPress entuziastas ir WordCamp Praha organizatorius, bei marketingo agentūros Lynt įkūrėjas. Šioje kalboje Vladimir per 10 minučių labai įtaigiai ir praktiškai parodys, kaip į eilinį tinklalapį žiūri blogų ketinimų turintys žmonės. Kai Jūs matote dizainą ir turinį, jie ieško neteisingos konfigūracijos, pamirštų endpoints, pasenusių komponentų, el.pašto adresų ir kitos jautrios informacijos. Vladimir parodys tiek žinomas, tiek rečiau minimas tinklalapių kūrėjų daromas klaidas, su kuriomis jam tenka susidurti atliekant saugumo auditus. Jis taip pat pateiks patarimų kaip sumažinti saugumo rizikas, kaip riboti prieigą, kaip įjungti Bcrypt slaptažodžių šifravimą ir 2FA, bei kokius konfigūracijos nustatymus reiktų visuomet patikrinti. Arūnas Liuiza - WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #38 [NEĮVYKS]

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  DĖMESIO - birželio meetup'as neįvyks! Būsime išvykę į WordCamp Europe. Jei ir tu vyksi, parašyk žinutę čia arba Slack'e, susitiksime visi Berlyne :) Kitiems - WCEU pranešimai tikriausiai bus transliuojami tiesiogiai, daugiau info dėl livestream ir apie patį renginį čia: https://2019.europe.wordcamp.org/ Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Jei norite pasidalinti kituose meetup'uose, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #37 / HelpDesk

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. *** Naujiena - specialus Meetup formatas, skirtas padėti konkrečiai tau!*** Kiekviename meetup'e sulaukiame WordPress naudotojų, kurie ateina ieškodami pagalbos ir patarimo savo konkrečioje situacijoje. Todėl nutarėme išbandyti HelpDesk formatą. Šiame meetup'e neturėsime temos ar pranešėjo, tačiau dalinsime patarimus, rekomenduosime įrankius, nukreipsime į galimus sprendimus pagal Jūsų konkrečius klausimus. HelpDesk'o tarnyboje: - Arūnas Liuiza - Justina Baškytė Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) HelpDesk'as veiks 18:30 - 20:30, ateiti galima bet kuriuo metu. Jei Jūsų klausimui pateikti ar problemai pavaizduoti reikalingas kompiuteris, galite tiek atsinešti savo tiek pasinaudoti esamu. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • ATŠAUKTAS [WordPress Meetup Kaunas #36]

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  MEETUP'O NEBUS! Linksmų Velykų, ir iki susitikimo kitą mėnesį :)

  2
 • WordPress Meetup Kaunas #35

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Saulius Vikerta - Clean code & Accessibility (lietuvių k.) 19:20 Pertrauka 19:50 Pranešimo pratęsimas, klausimai 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂) Pranešėjas: Saulius Vikerta - išbandęs projektų valdymą, pardavimų, vadovavimo sritis, pakrypo link web dizaino, frontend programavimo. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos, o laisvalaikiu įvairių organizacijų sudėtyje arba savarankiškai veda frontend programavimo mokymus, su web technologijomis ir dizainu susijusią freelance veiklą. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  4
 • WordPress Meetup Kaunas #34

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) * Hostinger - vaišina dalyvius picomis, gėrimais, užkandžiais Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Skirmantas Juraška – 000webhost.com - kaip suvaldyti milijonus WordPress svetainių ir duomenų bazių pasauliniu mastu 19:20 Pertrauka 19:50 Domantas Gudeliauskas – Hostinger migracija į WordPress: +1 mln organinių sesijų per mėnesį 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂) Pranešėjai: Skirmantas Jaruška - Skirmantas jau 15 metų paniręs į Linux subtilybes bei patirtį kaupia administruodamas ir kurdamas sistemas įvairiose industrijose: švietimas, mažmeninė prekyba, hostingas. Šiuo metu vysto debesų technologijomis remtą hostingo platformą Hostinger bei aktyviai konsultuoja Online mokymų startuolį BitDegree. WordPress meetup #34 dalinsis patirtimi, kaip Hostinger komanda kūrė 000webhost platformą: nuo to kam ji reikalinga ir kodėl nuspręsta kurti, iki to, kokias technologijas naudoja, kaip valdo bei prižiūri milijonus vartotojų aptarnaujančią hostingo platformą. Domantas Gudeliauskas - Domantas jau 7-etą metų gyvena SEO pasaulyje, kur per šį laiką įgyvendino eilę projektų Lietuvos ir užsienio rinkoms. Visi jų - WordPress platformoje. Šiuo metu vadovauja tarptautinei Hostinger SEO komandai, su kuria vysto ir optimizuoja projektus tiek pasaulinėje, tiek lokaliose (Indonezija, Brazilija ir kt.) rinkose. Dalinsis patirtimi apie tai kaip migravimas į WordPress padėjo Hostinger padidinti organines sesijas[masked]%, tad bus no BS pranešimas su panaudojamais patarimais ir pavyzdžiais padėsiančiais pritraukti gerokai daugiau srauto iš Google. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  4
 • WordPress Meetup Kaunas #33

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:45 Joost de Valk – techninis SEO WordPress projektų versle (video anglų kalba, subtitrai lietuvių kalba) 19:30 Diskusija ir laisvas bendravimas prie užkandžių ir arbatos 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂) Joost de Valk - kompanijos Yoast įkūrėjas ir CEO, WordPress / Web programuotojas, SEO ir Atviro kodo fanatikas. Pranešimas skirtas visiems kuriantiems didelius ir mažus projektus su WordPress, norintiems suprasti daugiau apie techninį SEO ir sužinoti, kaip jau planuojant projektą nepraleisti svarbių techninių žingsnių, kurie užtikrintų geresnes pozicijas Google paieškos rezultatuose. Joost aiškiai parodys, apie ką reikia galvoti kiekviename projekto kūrimo etape ir kokius klausimus užduoti užsakovui, kad techninis SEO neliktų pamirštas. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame ar kituose meetup'uose, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  1
 • WordPress Meetup Kaunas #32

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: * Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) * Kayak - vaišina dalyvius picomis Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Povilas Simanaitis – VDS paruošimas WordPress'ui žaliems 19:30 Pertrauka 20:00 Arūnas Liuiza – Fork happens. A brief history of WordPress (lietuvių k.) 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂) Pranešėjai: Arūnas Liuiza - WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams. Povilas Simanaitis – Smalsus žmogus, kuris nenustoja klausti, kaip ir kodėl? Darbo metu dirba prie vartotojo sąsajos priežiūros ir kūrimo Kayak'e, o laisvalaikiu domisi įvairiomis naujovėmis, jų tarpe ir WordPress. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!