Yuvarlak Masa: Konuyu Siz Belirliyorsunuz

Dies ist ein vergangenes Event

54 Personen haben teilgenommen

SANTRAL

Tahtakale Mh., Vasıf Çınar Cd. No:23 Fatih · İstanbul

Wie du uns findest

Bize meetup üzerinden mesaj atabilir, https://www.facebook.com/WPTurkiye/ facebook sayfamızdan ulaşabilir ya da bir tweet ile merhaba diyebilirsiniz (@WP_Turkiye).

Bild des Veranstaltungsortes

Details

Bu ayki etkinlik diğerlerinden farklı. Open Space (Açık Alan) konseptinde
etkinliğin konularını siz belirliyorsunuz ve aynı konuyla ilgili fikir paylaşmak ya da bilgi edinmek isteyen diğer katılımcılarla aynı masa çevresinde bir araya geliyorsunuz.

Masadaki sohbet ilginizi çekmiyorsa sorun değil, istediğiniz zaman bir başka masaya geçip orada da devam edebilirsiniz. Unutmayın bu etkinlik sizin.

Tek yapmanız gereken etkinliğe katılırken konuşmak istediğiniz konuları katılım formundan bizle paylaşmak. Sizinle benzer konular hakkında tartışmak isteyenler katılımcıları aynı masa etrafında bir araya getireceğiz.

Paylaşılan konuları ve masaların güncel durumunu yorumlar kısmından takip edebilirsiniz.

Önemli: Santral Güvenlik Politikaları Gereği katılımcı listesinde adınız ve soyadınızın yazması gerekmektedir. Mekana girişlerde sorun yaşamamak için ad soyad belirtmenizi önemle rica ederiz.

ENGLISH

This months meetup is different than others. You determine the topics of the event and meet with other participants around the same table who want to share ideas or learn about the same topic under Open Space concept.

If the chat at the table doesn't interest you, it's okay, you can switch to another table at any time and continue there. Remember this event is yours.

All you have to do is to share the topics you want to talk with us from the participation form. We will bring together participants around the same table who want to discuss similar issues with you.

You can follow the shared topics and the current status of the tables in the comments section.

Important: In order to avoid problems with the entrance to the venue, please be sure to provide your name and surname.