Skip to content

Pierwsze spotkanie po wakacjach!

Photo of
Hosted By
Michał Ś.

Details

Pierwsze po wakacjach spotkanie grupy dev@LDZ! Serdecznie zapraszamy. Na spotkaniu będziemy rozmawiać o DevOps i javascriptowym frameworku Aurelii.

Weźcie ze sobą dużą dawkę entuzjazmu i chęci nauki, a będziecie zadowoleni!

Pierwsza prezentacja będzie miała tytuł "Aurelia - aplikacje JavaScript bez komplikacji" a poprowadzi ją Kuba Waliński (@kubawalinski (https://twitter.com/kubawalinski)).

Trochę więcej o samej prezentacji: "Minęło już kilka miesięcy od zatwierdzenia EcmaScript 2015, co więcej trwają już zaawansowane prace nad kolejną wersją (ES2016). Wydaje się, że jest do dobry moment, żeby zacząć korzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą nowy JavaScript. Aurelia pokazuje nam jak dobrze wykorzystać te nowości a do tego chyba najbardziej ze wszystkich frameworków stara się nie wchodzić nam w drogę i nie utrudniać naszego programistycznego żywota pozwalając nam pisać niemal wyłącznie czysty kod JS. Daniem głównym w trakcie tej sesji będzie live-coding, w trakcie którego stworzymy od podstaw działającą aplikację w oparciu o Aurelię."

Druga prezentacja będzie miała tytuł "Jak dojrzewał DevOps w mBanku - teoria i praktyka :)", a poprowadzi ją Piotr Stapp (@ptrstpp950 (https://twitter.com/ptrstpp950)).

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie grupy dla programistów, która nie jest ograniczona do jednej technologii czy frameworka, czyli po prostu dev@LDZ! :)

Przy okazji, wybieracie się na konferencję, której przyświeca podobny cel? Łączyć społeczności, a nie dzielić? Polecamy Wam konferencję o uroczej nazwie Programistok, odbywającej się w Białymstoku: http://programistok.org/ . Będzie kilka ciekawych osób z różnych społeczności programistycznych: Ruby, .NET, Python, Javascript. No i sceneria podlaska... Kolejny atut!

Do zobaczenia w Łodzi, w Białymstoku a może nawet w Krakowie! :)

Piotrkowska 102 · Łódź