אודות על האודות | מרינה קיגל במדברות דיגיטלית

מדברות דיגיטלית
מדברות דיגיטלית
Public group

WeWork 10 HaZerem St

7 HaPelech Street · Tel Aviv

How to find us

פרטים נוספים והרשמה לאירועים באתר: https://www.digitaliot.co.il

Location image of event venue

Details

על הסדנה:
ככל שזה נוגע לכתיבה של "אודות" עליך או על העסק שלך "רק על עצמי לספר ידעתי" נשמע הברבה פעמים כמו משימה בלתי אפשרית. לדרך בה נציג את עצמנו לעולם, ללקוחות או מעסיקים פוטנציאליים יש השפעה ישירה על לא מעט דברים: פניה לקהל יעד רלוונטי, זיקוק היכולות והכישורים שלנו בצורה מדויקת בלי להמעיט או להגזים. אם לדייק, "אודות" דומה קצת לכריכה אחורית של ספר - תקציר העלילה, הצצה על הדמויות הראשיות וכמה טיזרים.

***********************

על המרצה:
מרינה קיגל, עיתונאית ואשת תוכן, מנחת סדנאות לשבירה של מחסומי כתיבה, חולמת לכתוב ספר, אבל בינתיים רצה למרחקים קצרים בכל הנוגע לטקסטים - כתבות (YNET, לאשה, פנאי פלוס), טורי דעה וטורים אישיים (MAKO, Onlife). אוהבת מאד להפוך תוכן מייגע למעניין וכותבת על הכל - מקולטי אדים ועד טיפולים רפואיים ופרויקטים של נדל"ן.
הרשמה באתר: https://www.digitaliot.co.il

***********************

על המיזם:
מיזם מדברות דיגיטלית נוסד על ידי לי לוי ביוני 2018, בהמשך לכנס שיווק דיגיטלי שגם אותו יזמה. מטרת הכנס והמיזם לקדם נשים העוסקות בשיווק, בדיגיטל ועצמאיות בכלל.

המיזם עושה זאת בשני אופנים – מחד, נשים שמעוניינות להרצות אך חסרות נסיון מוזמנות להעביר הרצאות וסדנאות, לשתף מהידע המקצועי שלהן, ולזכות לליווי וסיוע בבניית ההרצאות והמצגות, נשים שמנוסות בהרצאות אבל רוצות לבחון סדנה או הרצאה חדשה יכולות להתנסות בה במפגשים, ומאידך נשים המעוניינות להרחיב את ידיעותיהן נהינות מהרצאות וסדנאות שמועברות על ידי נשות מקצוע שונות בעולם השיווק והדיגיטל.

המפגשים כוללים סדנאות מעשיות במהותן שבהן המרצות נותנות כלים יישומיים, ולא רק ידע תיאורטי למשתתפות. בניגוד למיטאפים רבים שבהם הרצאות קצרות שעוסקות בושא במבט על, המטרה שלנו היא להתמקד ולתת כלים פרקטיים כך שכל אחת ואחד יוכלו לישמם בסיום
המפגשים.

הרשמה באתר: https://www.digitaliot.co.il

***********************
אם אתן מרגישות שיש לכן ידע שתרצו לשתף, ותרצו להרצות - אין צורך בנסיון. אנו נלווה אתכן בהכנת ההרצאה ונשמח לתת משוב. כמו כן ההרצאות מצולמות לטובת המרצות והמשתתפות.

תרצו להנחות את אחד המפגשים הבאים?
צרו קשר עם לי לוי
https://www.facebook.com/lee.levi.16
[masked][masked]

מוזמנות להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו ולקבוצה של מדברות דיגיטלית:
https://www.facebook.com/medabrot/

*התוכן מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות אך פונה לכל המגדרים

Attendees (1)

Go to Attendee List