addressalign-toparrow-leftarrow-leftarrow-right-10x10arrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcredit-cardcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobe--smallglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1languagelaunch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinlockm-swarmSearchmailmediummessagesminusmobilemoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahooyoutube

Kaunas WordPress Meetup Pages

WordPress Meetup Kaunas rengiami vadovaujantis penkiomis gerų ketinimų taisyklėmis:


  • WordPress Meetup’ai rengiami siekiant suteikti naudos WordPress bendruomenei, o ne konkretiems verslams ar žmonėms. Visi meetup’ų organizatorių veiksmai turi būti atliekami turint omenyje tik bendruomenę.
  • Vietiniame meetup’e gali dalyvauti visi pageidaujantys, nepriklausomai nuo jų neįgalumo lygio, žinių, finansinės padėties ar bet kokios kitos savybės.
  • Meetup’ai yra savanorių organizuojami renginiai, su savanoriais pranešėjais. Tais atvejais, kai gali būti reikalingas nedidelis įėjimo mokestis, jis turi tik padengti renginio išlaidas, gautos lėšos negali būti naudojamos apmokėti pranešėjams ar organizatoriams.
  • Meetup’us gali organizuoti bet kuris patikimas bendruomenės narys.
  • Meetup’ai yra saugūs ir jaukūs renginiai, kuriuose kiekvienas turi stengtis palaikyti šią atvirą atmosferą be jokios diskriminacijos, nesantaikos/smurto kurstymo, pykčio skatinimo ir bet kokio kitokio niekšiško elgesio.

Table of Contents

Page title Most recent update Last edited by
Code of Conduct 6 November 2018 9:51 AM Justina B.
Suggesting Meetup Events 14 July 2016 2:34 PM WordPress
About Kaunas WordPress Meetup 21 July 2016 9:31 AM Jonas A.

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy