Szczecin WordPress Meetup #3

This is a past event

46 people went

Location image of event venue

What we'll do

WordPress... najbardziej popularna platforma do publikacji treści online. O jej popularności zadecydowało wiele czynników: łatwość instalacji i konfiguracji, mnogość wtyczek i szablonów oraz banalny interfejs administracyjny. Dziś Internet to WordPress i cała reszta, jak mówią niektórzy.

W duchu tego potężnego rozwoju chcemy Cię zaprosić na spotkanie z WordPressem. Będziemy o nim mówić, dyskutować i podważać fakty i mity. Weźmiemy WordPressa na warsztat i zajrzymy w meandry MySQL, PHP, JavaScript, jQuery i CSS. Zrobimy wszystko żeby obalić teorię że Wordpress to tylko platforma do blogowania.

Plan naszego kolejnego spotkania:
17:00 - Rejestracja
17:15 - Powitanie

17:30 - Prelekcja I: Jak zwiększyć ruch na Twojej stronie za pomocą chatbota? Gotowe rozwiązania dla stron na Wordpressie.

Artur Tokarski, właściciel agencji marketingowej Leadbots. Wykorzystuje chatboty do pozyskiwania klientów dla firm z sektora MŚP.

18:15 - Przerwa / Networking

18:30 - Prelekcja II: WordPress może być git.

Paweł Abramowicz to pogramista, gość od znajdowania rozwiązań, domorosły wynalazca. Znajduje ciekawe odpowiedzi na ciekawe problemy. Kiedy nie buduje czegoś dla Divante, rozkręca własne startupy.

19:15 - Pytania i Quiz
20:00 - Networking

Partnerem technologicznym spotkania jest Lemonova.