• Szczecin WordPress Meetup #3

  Hormon

  WordPress... najbardziej popularna platforma do publikacji treści online. O jej popularności zadecydowało wiele czynników: łatwość instalacji i konfiguracji, mnogość wtyczek i szablonów oraz banalny interfejs administracyjny. Dziś Internet to WordPress i cała reszta, jak mówią niektórzy. W duchu tego potężnego rozwoju chcemy Cię zaprosić na spotkanie z WordPressem. Będziemy o nim mówić, dyskutować i podważać fakty i mity. Weźmiemy WordPressa na warsztat i zajrzymy w meandry MySQL, PHP, JavaScript, jQuery i CSS. Zrobimy wszystko żeby obalić teorię że Wordpress to tylko platforma do blogowania. Plan naszego kolejnego spotkania: 17:00 - Rejestracja 17:15 - Powitanie 17:30 - Prelekcja I: Jak zwiększyć ruch na Twojej stronie za pomocą chatbota? Gotowe rozwiązania dla stron na Wordpressie. Artur Tokarski, właściciel agencji marketingowej Leadbots. Wykorzystuje chatboty do pozyskiwania klientów dla firm z sektora MŚP. 18:15 - Przerwa / Networking 18:30 - Prelekcja II: WordPress może być git. Paweł Abramowicz to pogramista, gość od znajdowania rozwiązań, domorosły wynalazca. Znajduje ciekawe odpowiedzi na ciekawe problemy. Kiedy nie buduje czegoś dla Divante, rozkręca własne startupy. 19:15 - Pytania i Quiz 20:00 - Networking Partnerem technologicznym spotkania jest Lemonova.

  4
 • Szczecin WordPress Meetup #2

  Hormon

  WordPress... najbardziej popularna platforma do publikacji treści online. O jej popularności zadecydowało wiele czynników: łatwość instalacji i konfiguracji, mnogość wtyczek i szablonów oraz banalny interfejs administracyjny. Dziś Internet to WordPress i cała reszta, jak mówią niektórzy. W duchu tego potężnego rozwoju chcemy Cię zaprosić na spotkanie z WordPressem. Będziemy o nim mówić, dyskutować i podważać fakty i mity. Weźmiemy WordPressa na warsztat i zajrzymy w meandry MySQL, PHP, JavaScript, jQuery i CSS. Zrobimy wszystko żeby obalić teorię że Wordpress to tylko platforma do blogowania. Plan naszego kolejnego spotkania: 17:00 - Rejestracja 17:15 - Powitanie 17:30 - Od pomysłu do wdrożenia - Jak pomyślnie i w zautomatyzowany sposób wypuścić dobry projekt oparty na WordPresie. Kuba Jóźwiak opowie o najlepszych praktykach developmentu, testowania i wdrożenia projektów. Pogadamy o migracjach, hostingu i wersjonowaniu kodu. 18:30 - Przerwa / Networking 18:45 - "Wdrożenia stron z użyciem motywów FloThemes" - Lidia Przybysławska opowie Wam jak specyficzne są to szablony, dla kogo są przeznaczone oraz przybliży Wam use case. 19:30 - Pytania i Quiz 20:00 - Zakończenie Partnerem technologicznym spotkania jest Lemonova.

  11
 • Szczecin WordPress Meetup #1

  Technopark "Pomerania"

  WordPress... najbardziej popularna platforma do publikacji treści online. O jej popularności zadecydowało wiele czynników: łatwość instalacji i konfiguracji, mnogość wtyczek i szablonów oraz banalny interfejs administracyjny. Dziś Internet to WordPress i cała reszta, jak mówią niektórzy. W duchu tego potężnego rozwoju chcemy Cię zaprosić na spotkanie z WordPressem. Będziemy o nim mówić, dyskutować i podważać fakty i mity. Weźmiemy WordPressa na warsztat i zajrzymy w meandry MySQL, PHP, JavaScript, jQuery i CSS. Zrobimy wszystko żeby obalić teorię że Wordpress to tylko platforma do blogowania. Zapraszamy Cię w I etap podróży po świecie WordPress i wszystkiego co dzieje się w jego obrębie. Start: 17:00 Podczas I spotkania pogadamy o: 17:15 - Tajniki i techniki instalacji WordPress 18:00 - Najpopularniejsze wtyczki do zabezpieczenia naszego CMS 19:00 - Case Study: event management za pomocą WordPress Zakończenie: 20:00 Oficjalnym organizatorem spotkania jest WordPress. Partnerem technologicznym spotkania jest Lemonova.