À propos de ce groupe

Google Developers Group (GDG) Ankara, Google teknolojilerine ilgi duyan, kendini geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur.

Topluluk olarak amacımız; güncel teknolojiler üzerine konuşabileceğimiz, katılımcıların birbirleriyle verimli bir şekilde iletişim kuracağı ve küçük çalışma grupları oluşturarak bir şeyler üretebileceği etkinlikler/toplantılar düzenlemektir.

Teknoloji ile ilgilenen herkes (öğrenciler, çalışanlar, akademisyenler vb.) aramıza katılabilir. Toplantılarımıza katılıp hem kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hem de başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimizin popüler konuları genelde Google teknolojileri olsada bizimle paylaşmak istediğiniz her konuya açığız.

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden "gdgankara" kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.

###

Yasal Uyarı: GDG Ankara bağımsız bir gruptur; faaliyetlerimiz ve burada dile getirilen görüşler hiçbir şekilde Google(Şirket) ile bağdaştırılmamalıdır. GDG programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://developers.google.com/groups/ adresini ziyaret ediniz.

Événements à venir (1)

Flutter Interact: Viewing Party

TOBB University of Economics and Technology

Bizimle birlikte Flutter dolu bir güne var mısınız? 11 Aralıkta New York'ta gerçekleşecek Flutter Interact:Viewing Party etkinliğinde Flutter teknolojileri ile ilgili önemli lansmanlar yapılacak. Biz de bu etkinliğimizde yayınlanan etkinliğin videolarını takip edip hem yeniliklerden haberdar olacak, hem de sizlerle birlikte Flutter ile uygulama geliştireceğiz. Program: 11:00-11:20 Intro Talk 11:20-11:50 Flutter Intro Talk (speaker) 12:20-12:45 Break 12:45-13:45 Flutter Interact Livestream/Talk Recording 13:45-14:00 Break 14:00-14:30 Ask Expert! (Muhammed Salih Güler Flutter/Dart GDE) 14:30-15:50 Break 15:50-16:15 Codelab 16:15 Happy Hour ( Networking-Gif) NOT: Katılımcıların güvenliğinin sağlanması adına, etkinlik katılımcılarının isimleri, güvenlik birimleri tarafından kontrol edilecektir. Meetup kullanıcı adınızın farklı olması durumunda lütfen bize bildirin.

Événements passés (22)

GDG DevFest Ankara 19'

Beytepe Congress and Culture Center

Photos (84)