addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Dołącz do naszej akademii!

https://www.youtube.com/watch?v=q-aBeCWwyf8GameDesire Academy to pierwszy bezpłatny projekt edukacyjny na mapie Krakowa skierowany do twórców gier. Nasze warsztaty to sprawnie działająca platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Zaproszeni przez nas eksperci dzielą się z uczestnikami praktycznymi informacjami, które zyskali pracując w branży gamedevu.

Wierzymy, że o rynkowym sukcesie gry decyduje znacznie więcej niż sam pomysł. W GameDesire Academy uczymy, jak łączyć perspektywę biznesu, technologii i designu. Naszą misją jest wsparcie początkujących twórców gier oraz tych, którzy chcą nimi zostać, w realizowaniu projektu na wszystkich jego etapach.

W ramach akademii odbywają się regularne spotkania prowadzone przez specjalistów z branży. Staramy się pokryć wszystkie aspekty produkcji gier począwszy od designu, przez implementację, udźwiękowienie po marketing.

Do udziału w wydarzeniach zachęcamy wszystkie osoby związane z branżą gier, ale też te, które dopiero swoją przygodę zaczynają.

Do zobaczenia!


https://www.youtube.com/watch?v=hIP8pShR6vg

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 
Founded Oct 29, 2015

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy