addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Firebase hackathon

Začátkem listopadu jsme se zúčastnili Firebase Dev Summitu. Od Google I/O se tato platforma posunula o pořádný kus dál a nás to namotivovalo k uspořádání prvního hackathonu GDG Jihlava.

Hackathon jsme naplánovali na čtvrtek 1.12. od 16:00 a pořádáme ho netradičně v kancelářích Commity na adrese Pražská 8 Jihlava, aby bylo možné akci případně protáhnout až do noci.

Rádi bychom vytvořili aplikaci, která nějak pomůže obyvatelům Jihlavy a okolí. Máme v hlavě Android aplikaci pro parkovací SMS, ale pokud přijdeš s nějakým vlastním nápadem, rádi mu dáme prostor. Neboj se přijít, i když nemáš s vývojem software velké zkušenosti. Najdou se i úkoly, které nevyžadují rozsáhlé znalosti.

Google akce s Firebase podporuje, takže se můžeš těšit na drobné dárečky. Hlavně si ale užiješ odpoledne/večer plný programování ;-)

Vstup je volný, ale počet míst je omezen, takže prosíme o registraci zde na Meetupu.

Join or login to comment.

11 went

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy