Hacktoberfest 2019 Dzień 3 - Open Source dla zaawansowanych

This is a past event

16 people went

Details

W niedzielę zapraszamy do nas entuzjastów Open Source, którzy chcieliby aktywnie uczestniczyć w Hacktoberfeście i być może nawet zgarnąć oficjalną koszulkę Hacktoberfest (za 5 kontrybucji do dowolnych projektów). Tego dnia nie zapewniamy mentorów, ale jak zawsze będzie wyśmienite towarzystwo ;)

Program:
15:00 - 21:00 - wspólne tworzenie kontrybucji do dowolnych Open Source'owych projektów

Czym jest Hacktoberfest?

Projektujesz grafikę, zajmujesz się tłumaczeniami, programujesz lub potrafisz interesująco pisać? A może zwyczajnie masz trochę wolnego czasu i dużą chęć działania? Możesz rozwijać się wykorzystując swoje talenty, odrobinę czasu i energii dla wspólnego dobra! Hacktoberfest to trwające okrągły miesiąc święto oprogramowania Open Source, podczas którego masz okazję stać się twórcą. Opiekunowie z Hackerspace pomogą każdemu z uczestników ulepszyć oprogramowanie Open Source. Dla osób ktore w trakcie trwania Hacktoberfest opublikują 5 poprawek (kodu, grafiki, materiałów tekstowych) na GitHub, sponsorzy przewidzieli festiwalowe koszulki i naklejki.

Pamiętaj, że Open Source to nie tylko oprogramowanie, ale przede wszystkim społeczność, która będzie Cię wspierać i wspólnie z Tobą rozwijać fascynujące projekty.

Masz pytania? Napisz do nas na fanpage'u.