Happening now

J/vacon - Kraków J/va Meetup #1

This Meetup is happening now

71 people going

Share:
Location image of event venue

Details

REJESTRACJA? https://jconkrakow.evenea.pl/
KIEDY? 21 listopada 2018 roku, godz. 18:00
GDZIE? HEVRE, ul. Meiselsa 18, Kraków

Zapraszamy na wydarzenie J/vacon - Kraków J/va Meetup #1, które odbędzie się już 21 listopada 2018 roku w HEVRE przy ul. Meiselsa 18 w Krakowie.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów: Java, Java EE, Spring, Java Cloud Service, architektury aplikacji, aplikacji mobilnych.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 Kupony na PIWO dla pierwszych 85 uczestników.🎉

❎ NAGRODA ❎

Ujawnimy niebawem!

❎ AGENDA ❎

18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 - 19:10 Projekt Canaveral - Paweł Kamiński
❗ Abstrakt:
Projekt Canaveral powstał, aby lepiej zarządzać testami funkcjonalnymi w javie. Moki, konfiguracja, tworzenie kontekstów oraz rozbudowany cykl życia testów. Obecnie wspieramy JUnit 4.x, 5.x oraz testNG.
💬 19:10 - 19:50 Scrum i Kanban razem. Placebo, lekarstwo czy trucizna?- Grzegorz Gubiński
💬 19:50 - 20:30 Perspektywy pracy z Javą - przegląd rynku krakowskiego - Maciej Stega, Anna Graboś
💬 20:30 - 21:10 Product Delivery - Paweł Dyrek
21:10 Pizza Time i networking

❎ PRELEGENCI ❎

+ Paweł Kamiński
Programista Java z kilkuletnim starzem. Przez ostatnie kilka lat pracowałem przy tworzeniu platformy DSP w firmie codewise.

+ Grzegorz Gubiński
Scrum Master, Agile coach i trener Scrum z ponad 19-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania i ponad 1500 godzinami w spędzonymi jako instruktor w sali treningowej. W swojej pracy lubi wychodzić poza obszary związane z informatyką, aby poszerzać istniejące i rozwijać nowe umiejętności. Swoją karierę zaczynał od ról technicznych, głównie jako programista C ++ i Java.
Pasjonuje się różnymi aspektami nowoczesnego, profesjonalnego dostarczania oprogramowania, w tym praktykami inżynieryjnymi, projektowaniem produktów, budowaniem zespołu i nowoczesnymi praktykami zarządzania.
W swojej pracy wykorzystuje swoje doświadczenie, aby zapewnić równowagę między biznesem a technologią. Największą nagrodą dla Grzegorza jest pomoc zespołowi w odkrywaniu sposobów pracy, które sprawiają, że członkowie zespołu są dumni z tego, co dostarczają i w jaki sposób to robią.
W wolnym czasie Grzegorz dzieli swój czas między swoje pasje: rodzina, książki i podróże.

+ Maciek Stęga
Absolwent innowacyjnych studiów podyplomowych na AGH: Zarządzanie talentami w branży technologicznej. Popularyzuje ideę przejrzystości warunków wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę tworząc community na fb w grupie: Praca w Startupie z widełkami. Twórca eventu WebskiHR,
mającego na celu łączenie osób zainteresowanych tematami HRu i Employer Brandingu. Networker, realizował projekty z obszaru HR i Employer Brandingu dla Startupów oraz Software
Houseów. Prelegent m.in. Czwartkowych Social Mediów, HR na deser, Środa Startupowa oraz HR na Szpilkach. Dla takich organizacji jak: Kraków Miastem Startupów, Girls Geek Carrots oraz Women in Technology tworzył warsztaty z tematyki HR i EB. Autor artykułów o dobrych praktykach w HR.

+ Paweł Dyrek
Obtained a Master's degree in Computer Science in 2016 at the Jagiellonian University in Cracow. Technology Consulting Manager at Codete. Years-long experience in building international projects using state of the art technologies both for startups and enterprise level solutions. Working with stakeholders and C-level of startups, helping them to scale their solutions in a proper way. Experienced programmer, a fan of technology and Agile methodology enthusiast. Leading audit and consulting services for multiple companies. His comprehensive approach and eye for detail allowed him to establish multiple development teams and lead projects to the successful end.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsorzy Srebrni: Schibsted, Edge One Solutions, Astek

❎ WSPÓŁPRACA ❎

Kontakt: [masked]

Telefon:[masked]

❎ ZAPRASZAMY ❎