addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobe--smallglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1launch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Polish Culture Meetup Group. Message Board › Chcesz pomóc innym i poznać nowe osoby?

Chcesz pomóc innym i poznać nowe osoby?

A former member
Post #: 1
Mieszkasz lub pracujesz w Gminie Lambeth (Stockwell, Brixton, Streatham, Oval, Kennington, Tulse Hill, Clapham, Gipsy Hill, Waterloo etc) ? Masz wolne dwie godziny w niedzielę wieczorem? Chcesz zrobić coś dobrego dla innych? Przyjdź na spotkanie!!

Jesteśmy przedstawicielami organizacji Stockwell Partnership udzielającej bezpłatnego wsparcia Polakom w Wielkiej Brytanii. Obecnie poszukujemy osób, które zgodziłyby się wziąć udział w spotkaniu na temat warunków życia w Lambeth.

Twój udział pomoże w projektowaniu i realizowaniu skutecznych działań na rzecz polskiej społeczności i całej społeczności Lambeth! Wystarczy, że odpowiesz na parę bardzo prostych pytań i wyrazisz swoją opinię na temat miejsca, w którym żyjesz. Będzie to też dobra okazja, by poznać nowe osoby.

Data: 6/10/13 (niedziela) o godz.19.00
Adres: White Lion Club, 234 Streatham High Road SW 16 1 BB
Najbliższa stacja kolejowa: Streatham Station
Najbliższe przystanki autobusowe: St Leonard’s Church, Becmead Avenue,

Dla uczestników został przewidziany poczęstunek. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Więcej informacji na ten temat w j. polskim: 07530908785

Serdecznie zapraszamy!
Powered by mvnForum

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy