addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Szał tańca do muzyki z lat 80-tych reloaded i nocne rodaków rozmowy...

 • The Monarch

  40-42 Chalk Farm Road
  Camden, NW1 8BG
  London (map)

  51.542780 -0.148365

 • Ostatnia wspólna wyprawa do dyskoteki była świetna, tak więc powtórzymy tańce z muzyką z lat 70- 90-tych (czyli średnia wychodzi tak jak planowaliśmy lata 80-te). Serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa.

  Potrzebny jest tylko dobry humor i dokument id (sprawdzają przy wejściu do dysko - prawo jazdy, polski dowód, lub paszport) oraz mile podejście do innych uczestników imprezy.

  Nie jest to impreza alkoholowa, czyli główną uwagę zwrócimy na rozmowy, a nie na trunki. To nie znaczy że nie można w barze zamówić alkoholu, ale jeśli ktoś ma tendencję do nadużywania trunków, to nie jest to impreza na której będzie się dobrze czuć.

  Natomiast wszyscy którzy chcą poznać więcej polaków zamieszkałych w Londynie posiadających szerokie zainteresowania znajdą tutaj doskonałą platformę na takie spotkanie. Potrzebny jest dobry humor, uśmiech i pozytywne nastawienie. Będziemy mieli zarezerwowany duży stolik na pierwszym piętrze.

  ===================================================

  O 8:30 club Monarch - wejście darmowe do 9 PM. Zamówię dla nas stolik na 1 piętrze. Można tam trochę porozmawiać pomimo muzyki, ale zachęcam do tańców.

  Adres:

  The Monarch, 40-42 Chalk Farm Rd, London NW1 8BG, United Kingdom

  Najlepsza muzyka zaczyna sie okolo 10:30 PM, tak wiec warto sprawdzic czy jest nocny autobus na powrót do domu. Najlepsze tańce były po północy.

  Wszelkie zmiany w dniu imprezy - proszę sprawdzić komentarze albo w razie kompletnego zagubienia wysłać WhatsAPp  (preferowane) lub sms (+44)[masked] (na telefon mogę nie odpowiedzieć bo po prostu nie usłyszę - WhatsAPp wiadomość jest bardziej widoczna).

  Nie ma opłat organizatora.


  =================================================== 

  Wracam z Indii we wtorek 7 Marca o 17. Jeśli masz jakiś namiar na wynajęcie cichego pokoju to proszę o kontakt pod [masked] (dluzszy lub nawet krótki okres ok).

  Również szukam miejsca na Piątkowe 7 PM  warsztaty medytacji po powrocie.

Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

3 going

1 not going

(See all)

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy