Skip to content

Jak sensownie wykorzystać technologię AR/VR w biznesie?

Photo of
Hosted By
Kasia O.
Jak sensownie wykorzystać technologię AR/VR w biznesie?

Details

To spotkanie to prawdziwa gratka dla fanów technologii AR/VR czy tworzenia gier. Będziemy dyskutować o tym, jak sensownie wykorzystać technologię VR/AR w projektach biznesowych.

Plan spotkania jest następujący:
- Obszary biznesowe, w których AR/VR znajduje zastosowanie?
- Wyzwania związane z tworzeniem tego typu oprogramowania?
- Rozwój, testowania, wdrażanie. Czy różni się od klasycznego oprogramowania?
- Stosowane procesy wytwarzania oprogramowania?
- Przykłady z życia i użycia AR w medycynie i biznesie.

W rozwianiu wszelkich wątpliwości pomogą nam nasi goście.

Mateusz Kierepka, CEO, MedApp
Co-founder of MedApp and originator of the pioneering, breakthrough technologies and solutions driving the company’s growth. Renown expert in telemedicine with 20 years of experience in the IT industry.

He has worked on the implementation of biomedical projects.

Marcin Szlufik, CEO, Interacto
Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu oraz kontaktu z klientem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Z branżą IT związany od 2013 roku. MFIT Group odpowiedzialny za strategię rozwoju spółek w oparciu o innowacyjne technologie VR/AR/MR/IoT. Współtwórca i CEO marek Interacto oraz Reality Busters oferujących nowoczesne rozwiązania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości dla biznesu.

Rafał Legiędź, Programista, Solidbrain Sp z o.o.
Rafał pracuje jako programista w firmie Solidbrain Sp z o.o. Będąc w branży od 2007 roku rozwija swoją pasję do oprogramowania w każdym możliwym momencie. Wierzy, iż bycie pragmatycznym w naszej dziedzinie jest bardzo pomocne i udowadnia to poprzez ciągłą zmianę używanych przez siebie technologii, jeśli tylko jest potrzeba bądź możliwość nauki nowych konceptów. Zaczynał przy rozwijaniu aplikacji back-endowych w .NET, po czym zaadoptował technologie webowe, a następnie różnego rodzaju rozwiązania mobilne oraz VR. Jest również Microsoft MVP w kategorii Windows Development.

W miarę jak jego pasja ewoluowała, zafascynował się aktywnościami związanymi ze społecznością oraz dzieleniem się wiedzą. Zaowocowało to współzałożeniem konferencji oraz innym akcjom, jak wygłaszanie prelekcji bądź prowadzenie warsztatów."

Karol Szmaj, CTO, Apzumi Spatial
Dyrektor techniczny z wieloletnim stażem, specjalista optymalizacji procesów przemysłowych przy wykorzystaniu technologii Agumented Reality oraz Artificial Intelligence. Obecnie zaangażowany w wiele projektów AR/AI dla m.in. takich firm jak Volkswagen, Ericsson czy HCP. Poza pracą interesuje się zagadnieniami coginitve computing, blockchain oraz IoT.
Globis, 11 piętro (firma Avra)
Powstańców Śląskich 7a · Wroclaw
Google map of the user's next upcoming event's location