Agile Book Club #1: Learning 3.0, How creative workers learn

This is a past event

11 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszam na pierwsze otwarte spotkanie Agile Book Clubu!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

O książce:
Learning 3.0 to książka która pokazuje norą perspektywę na to jak uczą się osoby pracujące w kreatywnych domenach (jak np. tworzenie produktów). Pozwala spojrzeć na coraz ważniejsze zagadnienie uczenia się w pracy z nowej perspektywy. Jest tym samym dla teorii nauczania czym książka Maganement3.0 dla teorii zarządzania.

O prezentującym:
Maciek Sowiński jest Scrum masterem, agile coachem i trenerem zafascynowany tym jak dorośli się uczą. Z Agile'em związany od 2010 roku, miał okazję pracować w Polsce i poza, w korporacjach, software-housach i start-upach.
Założyciel Agile Book Club'u i Agile Games, wydarzenia które pokazuje jak wykorzystać gry w zwinnym środowisku pracy.