Past Meetup

Agile Book Club #2: The Servant as a Leader

This Meetup is past

16 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszam na drugie spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 502!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

O książce:
Książka jest oparta na oryginalnym eseju Roberta Greenleafa z 1970r „The Servant as Leader”, w której definiuje pojęcie lidera służebnego (servant-leader). Każdy rozdział zawiera fragment oryginału oraz komentarze ośmiu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu, rozpowszechnianiu i uczeniu przywództwa służebnego. Koncepcje Greenleafa są ciągle aktualne i ciągle bardzo trudne do stosowania. Wyjaśnienia ekspertów pomagają znaleźć swoją drogę rozwoju. Dla zaawansowanych i odważnych książka może być podręcznikiem, a dla wszystkich inspiracją i powodem do przemyśleń.

O prezentującym:
Adam Kwiecień jest Agile Coachem w mBanku. Od pięciu lat wspiera zwinne zespoły i zmiany w organizacjach. Od zawsze łączy światy, zachęca do eksperymentów, wspiera w rozwoju, pomaga i słucha. Dodaje nutę szaleństwa i pozytywności do korporacyjnego świata. Dużo czyta i z każdej książki bierze inspirację albo instrukcję obsługi życia. Często dzieli się wiedzą i doświadczeniami.