Agile Book Club #3: Crucial Conversations

This is a past event

16 people went

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Zapraszam na trzecie spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce:
"Crucial Conversations - tools for talking when stakes are high"
Książka w bardzo przyswajalny i lekki sposób tłumaczy dlaczego tak często, gdy stawka jest wysoka i pojawiają emocje, dialog między ludźmi staje się tak trudny. Już od pierwszych rozdziałów jesteśmy przez autorów prowadzeni przez różne, życiowe sytuacje dialogowe. Na tych przykładach uczymy się zasad i mechanizmów, które nawet w bardzo trudnych sytuacjach pozwolą zbudować i podtrzymać dialog z innymi.

O prezentującym:
Jan Woźniak - Jestem nauczycielem tanga argentyńskiego, do tego pracuję jako imitator dźwięku i specjalista spektrometrii laserowej. Jestem także śpiewakiem i entuzjastą gry na kontrabasie. Od wielu lat współpracuję z grupami ludzi i pomagam im rozumieć się w tańcu-dialogu. Wizja pracy z zespołem Scrumowym wydaje mi się właśnie pod tym względem najciekawsza. Dlatego zacząłem kształcić się w tym kierunku i w przyszłości chciałbym być Scrum Masterem.