Agile Book Club #4: Mapowanie historyjek użytkownika

This is a past event

25 people went

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Zapraszam na czwarte spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce:
Podczas produkcji oprogramowania najczęściej skupiamy się na szybkości wykonywanych zadań, wydajności zespołu lub jak najniższych kosztach wytworzenia. W efekcie takiego postępowania zdarza się, że zapominamy o najważniejszych kryteriach - wartości produktu i oczekiwaniach klienta, których spełnienie jest jedyną drogą do osiągnięcia zaplanowanych zysków. W jaki sposób możemy zapobiec kreowaniu produktu z przypadkowych i niepasujących do siebie części niczym Frankenstein i "wyciągnąć" spójną i wysokopoziomową wizję, która zawsze będzie nam towarzyszyć jako cel nadrzędny? Od czego zacząć? Jeff Patton w swojej książce daje bardzo proste i praktyczne wskazówki, jak można sobie radzić z podobnymi problemami, a ja postaram się Wam ją zwięźle opowiedzieć 🙂

O prezentującym:
Alicja Romanowicz: W roli Scrum Mastera najbardziej lubię pracę z ludźmi, wymianę interesującymi doświadczeniami oraz pojawiające się wyzwania. To wszystko sprawia, że każdy dzień jest inny 🙂 Poza tym chętnie dzielę się wiedzą i testuję nowe pomysły. Agile Book Club będzie do tego kolejną świetną okazją. Do zobaczenia!