Agile Book Club #5: Design Sprint - środa

This is a past event

20 people went

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Zapraszam na piąte spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce:
Design Sprint to tygodniowy warsztat na dobre rozpoczęcie nowego projektu. Pozwala uciąć jałowe dyskusje. Pozwala szybko wykryć nietrafione założenia i dać całej organizacji motywacyjnego kopa. Efektywnie oddala widmo strachu, niepewności i wątpliwości, ogranicza dominację wygadanych ekstrawertyków i pomaga skupić się na konkretach.
Metoda ta została przetestowane w wielu firmach: od Google, przez Slack aż po LEGO, które w tym roku zrobiło 2-miesiące przerwy w normalnej pracy, żeby móc skupić się wyłącznie na sprintach.
Książka, o której porozmawiamy krok po kroku opisuje kolejne ćwiczenia oraz pryncypia za nimi stojące tak, żeby każdy mógł zastosować Design Sprint w swojej pracy.

O prezentującym:
Michał Parkoła to współ-założyciel studia produktowego Fluid Circle oraz szkoły umiejętności ludzkich People Skills for Geeks a także certyfikowany facylitator Design Sprintów.