Past Meetup

Agile Book Club #6: Ustawienia systemowe w coachingu

This Meetup is past

16 people went

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Zapraszam na piąte spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce:
To nie jest książka o coachingu. To jest książka o systemie relacji, o braniu i dawaniu, o przywództwie systemowym i zespole, który często niewerbalnie komunikuje więcej na temat sytuacji w organizacji czyli systemie niż się może wydawać.

Żyjemy w świecie, który zbudowany jest z układów i systemów w pracy i życiu prywatnym. Rozpoczynając pracę wchodzimy w system, którego nie znamy i bez świadomości jego przeszłości próbujemy znaleźć w nim swoje miejsce i go zmienić. Zmieniamy pracę, czujemy się niekomfortowo w układach zawodowych, społecznych czy rodzinnych nieświadomi tego w jakie doświadczenia i emocje grupy wchodzimy, jak one na nas oddziałują i dlaczego właśnie takie są a nie inne i jak się w nich odnaleźć.

O prezentującym:
Viola Miła Jakubowska
Na co dzień pracuję jako Scrum Master, trener, facylitator i coach kryzysowy. Jestem fanką Agile i uważam, że zwinne myślenie to nie tylko praca, ale i sposób życia. Ważna jest dla mnie komunikacja pomiędzy ludźmi, jak również samego ze sobą. Odkrycie prawdziwego źródła problemu czy błędu komunikacyjnego i zastosowanie skutecznych rozwiązań, które wprowadzają trwałą, pozytywną zmianę. Cieszę się z tego, że moja praca jest moją pasją bo to oznacza, że oprócz umiejętności mogę dać ludziom także pozytywne emocje