Agile Book Club #8: Jeden na Jeden. Odważne rozmowy z pracowikami.

Join waitlist?

23 on waitlist

Share:

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Zapraszam na ósme spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce:
Przywództwo w akcji, czyli efektywne zarządzanie poprzez rozmowę!
Rozmowa menedżerska to najskuteczniejsze i najszybciej działające narzędzie mogące spowodować pożądaną zmianę, o ile… zostanie dobrze przygotowana i przeprowadzona.

Wyjątkowym elementem książki Jeden na jeden jest transkrypcja i praktyczna analiza ośmiu dialogów pomiędzy liderem
i pracownikiem. Dowiesz się, dlaczego prezentowane rozmowy nie działają, choć niektóre z nich wykorzystują obiegowe narzędzia, oraz poznasz nowe możliwości bardziej skutecznego działania.

O prezentującym:
Certyfikowany coach PPC ICF, certyfikowany mentor coach ICF, systemic coaching i trener inspirowany Non-Violent Communication, certyfikowany trener FRIS. Zdobyła doświadczenie menedżerskie kierując pracą szkoły językowej.

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca poznańskich uczelni w latach 2010 do 2018. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie specjalizuje się w budowaniu efektywnych zespołów, komunikacji w zespole, rozwiązywaniu konfliktów. Pracuje głównie procesowo w coachingu dla wyższej i średniej kadry zarządzającej, zespołowym i grupowym. W latach[masked] dyrektor International Coach Federation Oddział Poznań, od marca 2015 do marca 2017 wiceprezes International Coach Federation Polska. Od lipca 2018 mieszka i pracuje w Dolinie Krzemowej w Kalifornii.

W swojej pracy łączy m.in. podejście systemowe (w oparciu o szkolenia i prace Caitlin Walker i Petera Senge), psychologię pozytywną – skoncentrowaną na rozwiązaniach z rozwojowym wykorzystaniem technik kreatywnych. Pracuje z zarządami, managerami na poziome executive i wyższego szczebla, zespołami, przedsiębiorcami i korporacyjnymi klientami indywidualnymi. Jest autorką dwóch książek „Efektywne zespoły. Jak razem osiągać więcej?” oraz „Jeden na jeden. Odważne rozmowy z pracownikami”.

Jej klienci zazwyczaj mówią o współpracy z nią „Działanie, nie gadanie” i te słowa są jak jej motto. Hobbistycznie prowadzi na Facebooku stronę „Wytrwałość – historia osobista”, gdzie skupia się tylko i wyłącznie na działaniu w obszarze wdrażania dobrych nawyków. Na LinkedIn prowadzi codzienną serię video (w języku angielskim) Question of the Day, w której przedstawia mocne pytania przydatne dla liderów.