Agile Book Club #9: Crucial Accountability

Are you going?

6 spots left

Share:

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

How to find us

Biuro Viacom w którym się spotykamy mieści się tuż przy Placu Zbawiciela, z placu trzeba skręcić w ulicę Mokotowską i skierować się do wejścia z napisem „Renaissance”.

Location image of event venue

Details

Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Zapraszam na dziewiąte spotkanie Agile Book Clubu!

Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503!

O meetupie:
Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona!

Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :)

O książce (tym razem po angielsku):

Hold anyone accountable. Master performance discussions. Get RESULTS.

Broken promises, missed deadlines, poor behavior--they don't just make others' lives miserable; they can sap up to 50 percent of organizational performance and account for the vast majority of divorces. Crucial Accountability offers the tools for improving relationships in the workplace and in life and for resolving all these problems--permanently.

O prezentującym:
Jan Woźniak - Jestem nauczycielem tanga argentyńskiego, do tego pracuję jako imitator dźwięku i specjalista spektrometrii laserowej. Jestem także śpiewakiem i entuzjastą gry na kontrabasie. Od wielu lat współpracuję z grupami ludzi i pomagam im rozumieć się w tańcu-dialogu. Wizja pracy z zespołem Scrumowym wydaje mi się właśnie pod tym względem najciekawsza. Dlatego zacząłem kształcić się w tym kierunku i w przyszłości chciałbym być Scrum Masterem.