Past Meetup

NEM Global team meetup

This Meetup is past

105 people went

Location image of event venue

Details

Blockchain більше ніж технологія. NEM більше ніж blockchain.

NEM, проект який здобув визнання у світі, тепер в Україні!

На зустрічі,своїм досвідом поділяться та дадуть выдповіді на усі запитання, Ricardo Medrano, NEM Foundation Director of Partnerships for Hong Kong and Australia, Thanh Le, NEM Foundation Sydney Leader та Anton Bosenko, NEM Foundation Ukraine Leader. Ви дізнаєтесь про технології NEM, платформи інтелектуальних активів на базі блокчейн, розробленої з першої строки коду для максимальної ефективності та застосування у реальному світі.
Складові NEM дозволяють будувати блокчейн рішення для будь-якого бізнесу.

Простий та інтуітивний інтерфейс, безпрецедентна безпечність, зручність використання та швидкість інтегрування, недосяжний для інших рішень функціонал та надійність - це ті якості, за які NEM кожного дня обирають все більше користувачів.

ICO за 3 хвилини, мультипідписи, унікальний механізм консенсусу Proof of Importance, харвестинг замість майнінгу, жодної нової створеної монети з моменту запуску, шифровані повідомлення, система репутації Eigentrust++, приватний блокчейн Mijin для фінансових, приватних та державних установ Японії та ще безліч цікавої інформації чекає на вас!

Telegram group: https://t.me/NEMUkraine
Facebook page: https://www.facebook.com/NEMUkraine