Architektura + Testy = ArchUnit / Pizza&Tech #5 / brak miejsc!

This is a past event

20 people went

Location image of event venue

Details

[UPDATE] Łącznie z zapisami przez Facebooka dobiliśmy do limitu miejsc. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i nie możemy się doczekać spotkania!

Wracamy do Was z kolejnym meetup-em i dużą ilością pizzy!

Tym razem zapraszamy, bo temat wielce ciekawy - ArchUnit, i gość zacny - Bartek "Koziołek" Kuczyński.

Kilka słów o Bartku: Programista, architekt z doskoku, standardowy nerd i posiadacz brody. Od 15 lat zawodowo zajmujący się psuciem oprogramowania w różnych instytucjach finansowych. W czasie wolnym psuje oprogramowanie w projektach open source oraz na użytek własny. Chciałby zaprzyjaźnić się z lutownicą, ale nie ma czasu.

Miejsce również lepsze i większe, spotkajmy się w Pubie Podróżniczym WedrowkiPub!

Data: 12 czerwca 2019
Godzina: 18:00

Rejestracja poprzez listę na Facebooku, gdzie otrzymasz kod QR z biletem. Nie zapomnij mieć go ze sobą na telefonie :)

Bartek Kuczyński w kilku zdaniach o temacie spotkania:
"Jeżeli mówimy o dobrej architekturze, to trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co to znaczy dobra architektura? Jak już uda nam się odpowiedzieć na to pytanie, to trzeba sprawdzić, czy nasza architektura jest dobra. Jednak jak to zrobić? Jakich narzędzi, metryk, miar użyć? W czasie naszego spotkania pokażę jak używać narzędzi, które pozwalają na ocenę jakości architektury oraz sprawdzenie, czy kod nie łamie gdzieś zasad. Będzie o ArchUnicie, trochę o teorii kolejek i systemów, oraz dlaczego pizza, którą zjemy, została nam dostarczona bez większych problemów."

Brzmi ciekawie?