addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Lukasz K.

Location:

Brooklyn, NY

Member since:

March 6, 2013

Czy juz sie wspinales/wspinalas? Okresl w skrócie swoje doswiadczenie.

Do tej pory głównie chodziłem po polskich Beskidach i Tatrach, od niedawna w USA, gdzie miałem okazję trochę połazić w Sierra Nevada(Mt. Whitney via mountaineer route).

Jaka jest twoja ulubiona forma wspinaczki (e.g. sportowa, tradycyjna, wysokogórska, etc.)? Prowadzisz?

Wysokogórska, chciałbym spróbować trochę więcej wspinaczki alpejskiej, lodowej mam trochę doświadczenia ze ścianek wspinaczkowych.

Introduction

Niedawno przeprowadziłem się do Nowego Jorku i szukam ludzi z którymi można jeździć w góry. W Polsce dużo chodziłem po Beskidach i trochę po Tatrach, zacząłem kurs przewodników beskidzkich, ktory niestety został przerwany przez mój wyjazd do Stanów.


Member of

  • This member chose not to make their Meetup membership information public.

Interests

  • This member chose not to make their interests public.

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy