Szczecin WordPress Meetup #2

Este evento já foi realizado

57 pessoas foram

Imagem do local do evento

Detalhes

WordPress... najbardziej popularna platforma do publikacji treści online. O jej popularności zadecydowało wiele czynników: łatwość instalacji i konfiguracji, mnogość wtyczek i szablonów oraz banalny interfejs administracyjny. Dziś Internet to WordPress i cała reszta, jak mówią niektórzy.

W duchu tego potężnego rozwoju chcemy Cię zaprosić na spotkanie z WordPressem. Będziemy o nim mówić, dyskutować i podważać fakty i mity. Weźmiemy WordPressa na warsztat i zajrzymy w meandry MySQL, PHP, JavaScript, jQuery i CSS. Zrobimy wszystko żeby obalić teorię że Wordpress to tylko platforma do blogowania.

Plan naszego kolejnego spotkania:
17:00 - Rejestracja
17:15 - Powitanie
17:30 - Od pomysłu do wdrożenia - Jak pomyślnie i w zautomatyzowany sposób wypuścić dobry projekt oparty na WordPresie. Kuba Jóźwiak opowie o najlepszych praktykach developmentu, testowania i wdrożenia projektów. Pogadamy o migracjach, hostingu i wersjonowaniu kodu.
18:30 - Przerwa / Networking
18:45 - "Wdrożenia stron z użyciem motywów FloThemes" - Lidia Przybysławska opowie Wam jak specyficzne są to szablony, dla kogo są przeznaczone oraz przybliży Wam use case.
19:30 - Pytania i Quiz
20:00 - Zakończenie

Partnerem technologicznym spotkania jest Lemonova.