addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Re: [python-lv] Par 6. septembra tikanos

From: Uldis B.
Sent on: Monday, September 3, 2012 11:03 PM

2012/9/3 Arvis Bickovskis <[address removed]>
Vai ir pieteiktas pietiekami daudz [lai būtu jēga tikties Techhub] un par kādām tēmām tās būs? 

Tieši patreiz taisu. Man būs par GUI programmēšanu Python  :)
Domāju, ka ceturdien izsūtīšu šeit linku uz Google Docs, lai var apskatīt
Nu nez, vai ar vienu prezentāciju pietiks, bet laikam neviens vairs nav pieteicies.

Forši, ka viena ir! :)

Mums ar Pēteri Cauni bija doma pastāstīt par SuRF projektu [1], kura izstrādē Pēteris bija iesaistīts. To varētu ieplānot nākamajai reizei, uz šo nepagūsim sagatavoties.


Ja uz šo reizi vairāk neviena nav, var taisīt ātros lightning talks par Python moduļiem / projektiem, ko lietojam un kas mums ir interesanti. Var pat to dot kā "mājas darbu" (kas grib, sagatavo) un pieteikties runāt turpat uz vietas.

Uldis

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy