Scrum Master - czyli kto?

Join waitlist?

13 on waitlist

Share:
Location image of event venue

Details

UWAGA
W związku z tym, że pora wakacyjna i nie wiemy jak będzie z frekwencją, proponujemy sprawdzić jak będą szły zapisy - jeśli do 22.07 nie znajdziemy odpowiedniej grupy - przesuniemy warsztat na sierpień.

DLA KOGO

Drodzy Scrumvivalowcy,
kolejny i najbliższy Scrumvival dedykujemy pracy Scrum Masterów.

GDZIE
Wyższa Szkoła Bankowa, Sala 205
ul. Rajaczaka 5, Poznań

OPIS

O roli Scrum Mastera uczymy się na dwudniowych szkoleniach, słuchamy na konferencjach, piszemy i czytamy blogposty, a w tle dodatkowo mamy świadomość różnych kontekstów i poziomu doświadczenia. Na czym zatem oprzeć nasze krótkie spotkanie warsztatowe?

Postanowiliśmy skorzystać z opracowania ’The 8 stances of a Scrum Master’ (scrum.org whitepapers (https://www.scrum.org/resources/8-stances-scrum-master)). Powszechne uznanie podsumowania przygotowanego przez Barrego Overeema zapewni, że nie będziemy błądzić merytorycznie, i pozwoli nam ustalić ramy pracy warsztatowej. Tradycyjnie już podczas serii Scrumvival pogłębimy całość przez doświadczanie (duża ilość interakcji!).

ZAPISY

Oczekujemy od Was dwóch kroków:
1. RSVP na Meetupie do[masked] (znacznie ułatwia nam to komunikację) i ...
2. wypełnienia ankiety (LINK:https://forms.gle/3wFAUz1gDpZBWyrW8) do[masked]
(potrzeba dobrania grupy warsztatowej, z którą wypracujemy oczekiwaną wartość).

Liczba uczestników jest ograniczona (20). Nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale istotna jest terminowość. Pierwszeństwo uczestnictwa rezerwujemy dla osób pracujących na co dzień w roli Scrum Mastera.

Czego możecie oczekiwać od nas?
1. Rzetelnego dobrania grupy warsztatowej (doświadczenie pokazuje: stawiajmy na różnorodność doświadczeń i podobny poziom zrozumienia podejmowanej problematyki).
2. Info o zaproszeniu na warsztat najpóźniej 24.07.
3. Na miejscu: atmosfery sprzyjającej przyrostowi wiedzy, uśmiechu, kawy, herbaty i przekąsek.

KOSZT: 0,00 PLN

PROWADZENIE

Ze strony AgileRebels nad całością czuwać będą: Andrzej Zińczuk (PST i Scrum Master) przy wsparciu Scrum Masterów z TEB Akademia. SCRUM ON!

Attendees (1)

13 on waitlist