Past Meetup

Unconf Workshop: Oswoić konflikt - co warto wiedzieć i umieć

This Meetup is past

25 people went

Location image of event venue

Details

Cześć!
Tym razem tylko po polsku, ponieważ wydarzenie, na które chcemy Was zaprosić będzie się odbywało tylko w tym języku. Jest ono wyjątkowe, tak jak i główny prowadzący!
Zapraszamy Was serdecznie na Unconf Workshop, którego tematem przewodnim będzie praca z konfliktem (nie tylko) w zespołach. Wydarzenie ma limit miejsc, dlatego prosimy o rozważne akceptowanie zaproszenia i aktualizowanie zmian, jeśli coś się zmieni. W trakcie 2,5 godzinnego warsztatu zajmiemy się dwoma obszarami mającymi znaczący wpływ na przebieg i sposób rozwiązywania konfliktu.

Na wstępie poznamy źródła konfliktu. Identyfikacja przyczyn ma na celu dobranie odpowiedniego sposobu postępowania wobec zaistniałego konfliktu.
Drugim omawianym obszarem, który wpływa na przebieg konfliktu są nasze przekonania i preferencje zachowań w sytuacjach konfliktowych.

W podsumowaniu warsztatu spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie: Co warto wiedzieć i czego się nauczyć żeby radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.

Prowadzący - Bożena Andrzejak.

Od 2006 roku związana jest z branżą szkoleniową i doradczą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyła m.in. podyplomowe studia z Psychologii Biznesu na ALK w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Menadżerskiego w Międzynarodowej Szkole Zarządzania przy Fundacji Polskiej. Jest absolwentką akredytowanej przez ICF szkoły The Coaches Training Institute (London), brała udział w szkoleniach dla coachów prowadzonych prze Marylin Atkinson z Erickson Collage. Ukończyła również szkolenie Certified Scrum Master. Jako coach i trener specjalizuje się w tematyce związanej z budowaniem postawy świadomego przywództwa oraz wspiera działania menadżerów w budowaniu efektywnych zespołów. Od ponad 12 lat prowadzi praktykę coachingową, a od 8 jest mentorem wspierającym rozwój młodych przedsiębiorców w ramach działalności fundacji Youth Business Poland, działającej pod auspicjami Fundacji Księcia Walii.

W ramach działalności pro publico bono, m.in. prowadzi sesje coachingowe podczas konferencji ScrumDays oraz Agile by Example. Bierze aktywny udział w Agile Coach Camp Poland oraz Unconf, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii relacji i zarządzania. Występuje jako speaker na konferencjach promując ideę firm turkusowych oraz motywowania 3.0. Jest również współorganizatorem konferencji TEDx Marszałkowska odpowiada za przygotowanie wystąpień poprzez wsparcie coachingowe mówców. http://scrumcoaching.eu/

Na spotkanie zapraszamy serdecznie do biura naszego partnera - firmy u2i KRK. http://www.u2i.com/

Spotkanie jest bezpłatne, za co serdecznie dziękujemy Bożenie i goszczącemu nas u2i :)

Attendees (25)