Past Meetup

Vilnius Hack And Tell #1

This Meetup is past

17 people went

XI20

Aguonų · Vilnius

How to find us

XI20 Kauno 5, Geležinis kablys, įėjimas iš Aguonų gatvės

Location image of event venue

Details

Išbandei naują įrankį? Patobulinai seną? Prijungei apvalų prie kvadratinio? Tyrinėjai Mandelbroto aibės pakraščius? Pamirksėjai šviesos diodu? Paskaičiavai Visatos masę? Surinkai Sterlingo variklį iš skardinių? Nulipdei molinį kulkosvaidį? Prijungei mobilų telefoną prie sulčiaspaudės? Radai paprastą sprendimą sudėtingai užduočiai? Sudėtingą sprendimą paprastai užduočiai? Ateik ir papasakok apie tai tokiems pat, kaip tu!

Tu turėsi 5 minutes pristatyti savo projektui, po to publika galės užduoti klausimų ir pateikti komentarų. Mes neribojame temų ir platformų - tinka viskas nuo asemblerio iki sociologijos, nuo AVR iki Petri lėkštelių, nuo medžiagų atsparumo iki kvantinės chemijos iki colinių sriegių iki keistų dviračių; svarbu tik vienas dalykas - kad tau tai būtų jėga ir cool.

Vienintelis apribojimas - tai nėra platforma pristatinėti naujoms verslo idėjoms ar startupams - parodyk kodą, schemą ar formulę, o ne marketingo prognozes. Veikianti (ar neveikianti) demonstracija yra verta tūkstančio slaidų. Susirinks techniškai išprususi publika, todėl pasirūpink, kad jai nebūtų nuobodu - daugiau techninių vidurių, mažiau tuščiažodžiavimo!

Mes turime projektorių, audio stiprintuvų ir elektros. Jei tau reikia kokių nors ypatingų priemonių savo projektui parodyti, pranešk iš anksto, gal ką sugalvosim.

Mums gal būtų patogiau, jei registruotumetės į šį puslapį, bet jei nenorite, prašau parašykite man į mic(aaaa)wemakethings.net. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė tiems, kas nori ką nors parodyti.