WordPress Kyiv Drinks&Talks Meetup

WordPress Kyiv
WordPress Kyiv
Public group
Location image of event venue

Details

Запрошуємо вас на квітневий мітап у форматі живого спілкування.
Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте!

Щоб побачити старих друзів і познайомитись з новими, обмінятися досвідом, поговорити за Gutenberg, WordPress команду у Google, підтримку версій PHP, Elastic Search, SEO на китайському, голосові інтерфейси та все, що так чи інакше пов'язано з WordPress і, звісно, відпочити в четвер ввечері :)

Цього разу ми зустрічаємось в гостинній атмосфері The Drinkery у 150м від Майдану Незалежності.

Беріть із собою гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress!

**Вхід вільний, реєстрація на meetup.com обов'язкова, адже кількість місць обмежена**

Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/)

## Доповідачі
В вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступному мітапі? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3

## Волонтери та фотографи
Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ.

## Спонсори
Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ.

## Медіа умови
Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.