• WP Retreat Ukraine

  Hoverla

  After WordCamp Europe another great weekend together, in my Ukraine. 3 days, 28-30 June: relaxed hiking to the top of Hoverla mountain (2061m, the highest point of UA); crazy rafting Cheremosh River; eating, drinking, walking, chilling out in Lvyv. Deadline for signup 1st of June. No camping, sleeping in beds, ping me for details. P.S. Make sure to leave your laptops at home

  1
 • WordPress Kyiv Spring Meetup

  Krapkakoma

  Запрошуємо вас на останній мітап цієї весни. Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! Буде одна доповідь від Ігоря Сушко - SEO и WordPress, потім — коворкінг, нетворкінг та дрінкінг. Якщо у вас є якась задача, питання або проблема, беріть із собою ноутбук: можливо, нам разом вдасться знайти рішення. У нас у всіх різний бекграунд, і це круто. Бо те, що одному здається складним, інший робить кожен день і може легко підказати оптимальне рішення, і навпаки. У коментах можна написати, якого плану у вас питання. Цього разу ми зустрічаємось в гостинній атмосфері Літпабу Крапка Кома (біля Парка Шевченка). Беріть із собою гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress! **Вхід вільний, реєстрація на meetup.com обов'язкова, адже кількість місць обмежена** Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Доповідачі В вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступному мітапі? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

  3
 • WordPress Kyiv Drinks&Talks Meetup

  The Drinkery

  Запрошуємо вас на квітневий мітап у форматі живого спілкування. Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! Щоб побачити старих друзів і познайомитись з новими, обмінятися досвідом, поговорити за Gutenberg, WordPress команду у Google, підтримку версій PHP, Elastic Search, SEO на китайському, голосові інтерфейси та все, що так чи інакше пов'язано з WordPress і, звісно, відпочити в четвер ввечері :) Цього разу ми зустрічаємось в гостинній атмосфері The Drinkery у 150м від Майдану Незалежності. Беріть із собою гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress! **Вхід вільний, реєстрація на meetup.com обов'язкова, адже кількість місць обмежена** Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Доповідачі В вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступному мітапі? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

  7
 • WordPress Kyiv February Meetup

  Volodymyrska St, 101

  Запрошуємо вас на останню зимову зустріч WordPress ком'юніті в Києві. Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! На вас чекає 4 доповіді на великому екрані, насичене спілкування за смачним перекусом, нові знайомства та дружня атмосфера: 1. Андрій Савченко https://twitter.com/Rarst WordPress ламає час і як його лагодити. 2. Павлов Юрій Оптимізація процесів розробки. Starter Kit та інструменти дебагінгу. 3. Віталій Ніколаєв Paginate or not to paginate? Про оптимальні налаштування пагінації на сайті 4. Олександр Соніч Злам та захист WordPress на прикладі реального сайту Локація Цього разу нас гостинно приймає у своєму конференц-залі компанія DataRobot. Володимирська 101, 4 поверх. **Вхід вільний, реєстрація на на meetup.com обовязкова** Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Доповідачі В вас є цікава тема та ви хочете виступити на цьому або наступних мітапах? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/WPKyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

  17
 • WordPress Kyiv Friday Pizza Meetup

  Mister Cat

  Запрошуємо вас на теплий зимовий мітап у форматі живого спілкування. Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! Ви навчилися новому і маєте що розказати? В вас є питання стосовно WordPress, на які Гугл не знає відповідей? Це саме той івент, де ви можете знайти їх, поділитися тим, що знаєте самі, подискутувати про розвиток WordPress, побачити старих друзів і познайомитись з новими. Найпопулярніша піцерія Києва, Mister Cat, люб'язно спонсорує нашу зустріч і забезпечує нас смачнючою піцею у затишній атмосфері ресторану на Льва Толстого. Отже, беріть із собою гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress! **Вхід вільний, реєстрація на meetup.com обов'язкова** Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/wckyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Доповідачі В вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступному мітапі у лютому? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

 • WordPress Kyiv December Meetup

  New Work Labs Globus

  Запрошуємо вас на предноворічну зустріч WordPress ком'юніті в Києві. За вашими проханнями, цього разу зустрінимося у субботу. На вас чекає 4 доповіді, насичене спілкування, нові знайомства та дружня атмосфера. 1. Віктор Кулебякін - Отложим стили на потом Critical CSS для сайта на WordPress с использованием Serverless 2. Ніколаєв Віталій - Зручне локальне середовище розробки для WordPress з Docker 3. Максим Малин - Автопостинг данных своими руками или как усилить вашу сборку с помощью WP-API. 4. [Зовсім скоро] Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! Зустрічаємося у новій локації, яку люб'язно надали наші спонсори — New Work Labs. Це щойно відкритий коворкінг у самому серці Києва, Глобус, 2 лінія, 3 поверх. **Вхід вільний, реєстрація на на meetup.com обовязкова** На цьому мітапі продовжимо розпочату гру "WordPress з першого погляду". Напишіть в коментарях 2 пункти: чого ви нещодавно навчились з WordPress та, навпаки, про що б вам цікаво було б дізнатися. Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/wckyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приэднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Доповідачі В вас є цікава тема та ви хочете виступити на цьому або наступних мітапах? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

 • WordPress Kyiv Friday Meetup

  Barvy

  Запрошуємо вас на теплий осінній мітап у форматі живого спілкування. Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте! Ви навчилися новому і маєте що розказати? В вас є питання стосовно WordPress, на які Гугл не знає відповідей? Це саме той івент, де ви можете знайти їх, поділитися тим, що знаєте самі, подискутувати про розвиток WordPress, побачити старих друзів і познайомитись з новими. Насолоджуватися живою музикою та цікавими розмовами будемо у теплій атмосфері ресторану Barvy в серці Києва. Прийти та піти можна у будь-який час з 19 до 22, з собою брати гарний настрій та бажання поспілкуватися на тему WordPress. **Вхід вільний, реєстрація на на meetup.com обовязкова** На цьому мітапі продовжимо розпочату весною гру "WordPress з першого погляду". Напишіть в коментарях 2 пункти: чого ви нещодавно навчились з WordPress та, навпаки, про що б вам цікаво було б дізнатися. Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/wckyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приэднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/) ## Волонтери та фотографи Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ. ## Спонсори Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ. ## Медіа умови Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/wckyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

  14
 • WordPress 15th Anniversary Kyiv Meetup Summer 2018

  Chasopys Eduspace

  Втомились від спеки? Ми теж, тому вирішили не відкладати наступну зустріч... Тим паче маємо дуже гарну нагоду зустрітися - WordPress виповнюється 15 років! Зверніть увагу - нове місце проведення - Chasopys EduSpace! Більше місця - більше цікавих доповідей. На вас чекає обговорення наступних тем: 1. SEO оптимізація сайту на WordPress - необхідні плагіни та всі можливості - Діана Голяш 2. Розширюємо WP API: власний контролер клас, JWT автентифікація - Кійко Віталій 3. Створення власної стартової теми - Андрій Тоніевич Як завжди - онлайн трансляція буде на сторінці події в Facebook :) Якщо у вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступних мітапах - заповніть форму за посиланням нижче https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 Приєднуйтесь до нас у slack каналі https://wpua.slack.com/ Як приэднатися - https://make.wordpress.org/chat/ Приєднуйтесь до нас у slack каналі https://wpua.slack.com/ Як приэднатися - https://make.wordpress.org/chat/ Вартість участі - 90 грн. Приєднуйтесь на Facebook https://www.facebook.com/events/2300208483539105/ Реєстрація на meetup.com обов"язкова.

  12
 • WordPress Zaporizhia Meetup. WordPress 15th Anniversary Celebration

  First meetup in Zaporizhia. Let to meet with WordPress ecosystem! Celebrate the 15th anniversary of the WordPress together! More information https://www.facebook.com/events/1536120503353158/

  28
 • WordPress Kyiv Meetup Spring 2018

  Часопис, chasopys.ua

  Весняний сніг майже зійшов - пора виходити з зимової сплячки. 20 квітня о 19-00 чекаємо всіх у Часописі щоб поділитися знаяннями здобутими за зиму. Як завжди вас очікує декілька цікавих доповідей та приємне спілкування. Доповіді: 1. Використання не стандартних URLів в WP - Олег Бутузов 2. Freemius: сервіс дистрибюції WP тем та плагінів - Віталій Кійко 3. QA сесія - Олексій Федоров. Ваші будь-які питання до Олексія. Також обговоримо WordCamp Kyiv. Як завжди - онлайн трансляція буде на сторінці події в Facebook :) Якщо у вас є цікава тема та ви хочете виступити на наступних мітапах - заповніть форму за посиланням нижче https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3 Участь безкоштовна, потрібно тільки сплатити за перебування у креативному просторі Часопис - 90 грн. Приєднуйтесь на Facebook https://www.facebook.com/events/565063253861698/ Реєстрація на meetup.com обов"язкова.

  5