Zwinny HR #2

Canceled

Location image of event venue

Details

Drogie HRy, Drodzy Rekruterzy,

zapraszamy Was na kolejny meetup dla rekruterów i specjalistów branży HR zajmujących się szeroko rozumianą zwinnością.

Celem, który sobie stawiamy to podjęcie kroku w stronę zintegrowania społeczności HRowej i pomoc w rozwiązywaniu realnych wyzwań, z którymi się mierzy podczas pracy ze zwinnością swoich organizacjach. Spotkanie jest bezpłatne.

Stawiamy na formułę Bring Your Own Problem, w ramach której będziemy poruszać tematy począwszy od rekrutacji kandydatów do zespołów zwinnych przez definiowanie ścieżki rozwoju takich osób do przygotowania / przeprowadzenia zwinnej transformacji organizacji. Liczymy na to, że będziecie swobodnie wymieniali się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Wierzymy, że dzięki temu będziecie mieli szansę na jeszcze lepszy rozwój zwinności w swoich organizacjach. Jako podstawową formę pracy będziemy używali brainstormingu oraz pracy w grupach.

Ze względów praktycznych ograniczymy liczbę uczestników do kilkunastu osób działających w różnych organizacjach i z różnorodnym doświadczeniem. Chcemy aby grupa była zróżnicowana a różne punkty widzenia pomogły znaleźć efektywne propozycje rozwiązań poruszanych problemów.

UWAGA! Selekcja uczestników odbędzie się na podstawie krótkiej ankiety. Prosimy o wypełnienie jej po zapisaniu się na waitlistę (szczegóły prześlemy w wiadomości prywatnej). O wynikach selekcji poinformujemy Was na około dwa tygodnie przed datą spotkania, które odbędzie się 18 września w siedzibie firmy KMD przy Dworcu Gdańskim. Więcej szczegółów podeślemy bliżej wydarzenia. Stay tuned.

Skrótowo:
1. Zapisz się na waitlistę.
2. Czekaj na ankietę w prywatnej wiadomości i odeślij ją w terminie.
3. Oczekuj na informację zwrotną od organizatorów.

Z pozdrowieniami
Marcin i Igor